Grota 87

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArtha Dom

Ceny od: 6 165 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Grota 87 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
87E/2
5
100,38 m²
1
618 843 zł6 165 zł/m²
87G/2
5
101,72 m²
1
633 716 zł6 230 zł/m²

Opis Inwestycji

Na południu Wrocławia, tuż przy ulicy Grota Roweckiego, powstaje unikatowa inwestycja GROTA87. Łączy w sobie atuty mieszkania w domu, z bezpieczeństwem zamkniętego osiedla i bliskością centrum miasta. To nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle.Teren GROTA87 jest całkowicie ogrodzony. Dostęp do terenu osiedla zapewnia brama wjazdowa otwierana automatycznie pilotem, a także furtka z zamontowanym videofonem.Architektura i kolorystyka budynku została dobrana tak, aby wyglądała atrakcyjnie zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.Niska zabudowa budynków znajdujących się w pobliżu osiedla dodatkowo podkreśla kameralność inwestycji. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tej okolicy przewiduje w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji możliwość budowy i rozbudowy tylko domów jednorodzinnych. Dzięki temu kameralność inwestycji zostanie zachowana także w przyszłości.GROTA87 to jedynie 16 mieszkań. Projekt to zabudowa szeregowa, składająca się z 8 segmentów. W ramach danego segmentu przewidziane są tylko dwa mieszkania. Dostęp do mieszkań danego segmentu wydzieloną klatką schodową tylko dla mieszkańców danego segmentu.GROTA87 – piętro – Jeżeli poszukujesz większej powierzchni mieszkalnej, zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na pierwszym piętrze. Górne mieszkanie to 100 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Mieszkanie na dwóch poziomach – na pierwszym piętrze do dyspozycji będziesz mieć salon z aneksem kuchennym 3 oddzielne pokoje , a także łazienkę i dodatkową, oddzielną toaletę. Na antresoli do dyspozycji będziesz mieć 30 metrów powierzchni użytkowej, powierzchnia liczona po podłodze jest jeszcze większa. Antresola z oknami połaciowymi i skośnym dachem może być przez Ciebie dowolnie zaadoptowana. Możesz pozostawić ją jako otwartą przestrzeń lub wydzielić tam dodatkowe pomieszczenia – zgodnie z tym czego potrzebujesz.

Inwestycja Grota 87 znajduje się na Wojszycach, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Artha Dom.

Inwestycja Grota 87 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Grota 87 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 100 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 6 165 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 100 do 102 m2 w cenie od 618 843 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Artha Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie sprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 230 do 376 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: sprzedane.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: sprzedane; Garaże w cenie 29 000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 100 do 102 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 618 843 do 633 716 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 165 do 6 230 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grota 87

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grota 87 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Grota 87 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parafialna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grota 87 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 13.11.2018

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie