Selenza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Vitalia Residence(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 73 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kameralne osiedle z widokiem na park i zagospodarowaną przestrzeń. Najlepsze układy mieszkań, blisko infrastruktury społecznej i komunikacyjnej.Przy Krzykach, w pobliżu tramwaju, szkół, przedszkoli i sklepów powstaje Selenza, kameralna inwestycja wielorodzinna. Trzy 2-piętrowe budynki, otwarte na pobliski park usytuowane zostaną przy ul. Kobierzyckiej. Bezpośrednie dojście do rzeki Ślęzy, cisza i spokój stanowią doskonały potencjał do przyjemnego życia i odpoczynku w tej części Wrocławia.Niskie, przestronnie usytuowane budynki zapraszają do korzystania z walorów otoczenia: zieleni przy domu i dalej – przyległego parku. Punkt centralny Selenzy to dziedziniec tworzony z uszanowaniem istniejącego starodrzewia – forum spotkań z placem zabaw i ławeczkami. Jeśli masz ochotę na spacer, grę w piłkę lub przejażdżkę rowerem, obok czeka Park Kleciński. Handel, gastronomia, apteka, przedszkole, poczta – wszędzie jest blisko. Z centrum połączą cię bezpośrednie linie MPK (17, D, 107, 133).Kameralność to wartość wiodąca inwestycji, podobnie jak najbliższego jej otoczenia. Podkreśliliśmy przytulny charakter tego miejsca projektując niewysokie, zgrabne budynki z przestronnym dziedzińcem, co gwarantuje ładne widoki z okien. Projekt nawiązuje do sąsiadującej architektury – klasycyzujących budynków z prostym detalem. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i monitorowana.Chcesz mieć dużo słońca w mieszkaniu? Pozwól sobie zaprezentować doskonale zaprojektowane osiedle. Zadbaliśmy o bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń. Przedłużeniem prywatnej przestrzeni domowej na parterze będą własne ogródki i tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony (im większe mieszkanie, tym większa przestrzeń balkonowa).Zastosowaliśmy wyłącznie sprawdzone układy mieszkań, obecnie najchętniej wybierane przez wrocławian. Gwarantują one łatwość aranżacji każdego z pomieszczeń. Sprawdź sam – strefa dzienna zawsze pomieści komplet wypoczynkowy i stół dla całej rodziny, a sypialnie pojemne szafy, miejsca do pracy lub nauki. Na etapie realizacji jesteśmy otwarci na wprowadzenie indywidualnych pomysłów, by stworzyć najwygodniejsze dla Ciebie wnętrze.Nowoczesne technologie zapewniają dostęp do Internetu i TV SAT. Standardem są garaże podziemne, miejsca parkingowe wokół budynku, osiedlowe rowerowanie oraz monitoring zapewniający komfort i bezpieczeństwo. Lokale na parterze są wyposażone w rolety antywłamaniowe. Ściany z bloczków silikatowych pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny mikroklimat. Akustyczne dylatacje posadzek w mieszkaniach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych zminimalizują rozprzestrzenianie się hałasu. Inwestycja prowadzona jest w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW.

Inwestycja Selenza znajduje się na Klecinie, ul. Kobierzycka (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Selenza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Selenza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Selenza

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Selenza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Selenza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Selenza znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Selenza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mediconcept w odległości 500 m, Lekarz w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Selenza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Społem, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Selenza w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie