Osiedle Gdyńskie

Architektura w nadmorskim stylu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 181 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Nadmorskie Tarasy(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni)
  Murapol Nadmorskie Tarasy
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 175
  Powierzchnia: 26 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Rezydencja Kino Marynarz(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni)
  Rezydencja Kino Marynarz
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 40 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Kino Marynarz Sp. z o.o.
 • Portova(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Wendy (1 km od centrum Gdyni)
  Portova
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 73
  Powierzchnia: 44 - 125 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Opis Inwestycji

Osiedle Gdyńskie

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.ARCHITEKTURA W NADMORSKIM STYLUArchitektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.RUSZA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W OSTATNIM BUDYNKURozpoczynamy sprzedaż mieszkań w ostatnim z budynków Osiedla Gdyńskiego! Budynek nr 7 ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w 2 z 3 latek schodowych budynku. W "siódemce" znajduje się jedynie 36 mieszkania! Rezerwacja mieszkań i wizyta na osiedlu jest bezpłatna, a nasi doradcy chętnie pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Inwestycja Osiedle Gdyńskie znajduje się na Oksywiu, ul. Australijska 22 (3.5 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Gdyńskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdyńskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 8 508 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Gdyńskie

TERENY REKREACYJNE ZA PROGIEM DOMU Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku. NA SŁONECZNYM LEŚNYM STOKU Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gdyńskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Gdyńskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bosmańska - Zielona.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdyńskie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Gdyńskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Puckie Centrum Medyczne w odległości 370 m, Przychodnia lekarska NZOZ "Obłuże-Oksywie" w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gdyńskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Pasaż handlowy Bosman, w odległości 270 m znajduje się Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdyńskie w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.02.2015

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie