Osiedle Gdyńskie

- Architektura w nadmorskim stylu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Ceny od: 6 603 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdyńskie dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
7.A.0.3
3
55,85 m²
Parter
475 767 zł7 432 zł/m²
7.B.2.1
3
56,72 m²
2
499 192 zł7 943 zł/m²
7.A.2.2
4
84,6 m²
2
612 276 zł6 603 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Gdyńskie

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.ARCHITEKTURA W NADMORSKIM STYLUArchitektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.RUSZA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W OSTATNIM BUDYNKURozpoczynamy sprzedaż mieszkań w ostatnim z budynków Osiedla Gdyńskiego! Budynek nr 7 ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w 2 z 3 latek schodowych budynku. W "siódemce" znajduje się jedynie 36 mieszkania! Rezerwacja mieszkań i wizyta na osiedlu jest bezpłatna, a nasi doradcy chętnie pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Inwestycja Osiedle Gdyńskie znajduje się na Oksywiu, ul. Australijska 22 (3.5 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Gdyńskie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gdyńskie pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 56 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 6 603 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 57 m2 w cenie od 475 767 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 612 276 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 475 767 do 612 276 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 603 do 7 943 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Gdyńskie

TERENY REKREACYJNE ZA PROGIEM DOMU Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku. NA SŁONECZNYM LEŚNYM STOKU Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Gdyńskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bosmańska - Zielona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gdyńskie znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 450m, Przedszkole nr 35 - Pod Żaglami w odległości 700m, V Liceum Ogólnokształcące w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Apteka Dyżurna, w odległości 250 m znajduje się Apteka Datura, w odległości 350 m znajduje się Apteka Oksywska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Urząd Pocztowy Filia Gdynia 3, w odległości 650 m znajduje się Carte D'Or, w odległości 650 m znajduje się Klubokawiarnia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Studio 27 fitness funkcjonalny.

Data publikacji: 23.02.2015

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie