Nova Oliva

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Beniowskiego/Bora Komorowskiego, oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Gdańsk, Oliwa, ul. Beniowskiego/Bora Komorowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2829 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Oliva

11 zdjęć

Nova Oliva
Nova Oliva
Nova Oliva
Nova Oliva

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle jest realizowane w Oliwie u zbiegu ulic: Generała Bora Komorowskiego, Maurycego Beniowskiego i Słowiańskiej. Teren inwestycji znajduje się nieopodal centrum, w cichym i kameralnym miejscu, w otoczeniu starego drzewostanu i sąsiaduje z zadbaną jednorodzinną zabudową. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do ulicy Grunwaldzkiej łączącej Gdynię z Gdańskiem, bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej, gwarantuje bliskość rozwiniętej miejskiej infrastruktury. Położenie w pobliżu pasa nadmorskiego oraz historycznych terenów Starej Oliwy zapewnia możliwość korzystania z turystycznych i rekreacyjnych atrakcji miasta.

Architekturę osiedla tworzą neomedernistyczne bryły budynków, nieznacznie tylko rozrzeźbione, harmonijnie wpisujące się w skalę i charakter otoczenia.

Zróżnicowana oferta mieszkań na osiedlu; w budynkach kameralnych i pierzejowych, jedno i cztero klatkowych gwarantuje zróżnicowanie cen mieszkań i dopasowanie do możliwości finansowych szerokiej grupy Klientów. Zagospodarowana komfortowo przestrzeń osiedla z małą architekturą, terenami rekreacyjnymi w sposób znaczący podniesie prestiż miejsca.

Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, co zwiększy komfort życia poprzez bezpieczeństwo mieszkańców.

Inwestycja Nova Oliva znajduje się w Oliwie, ul. Beniowskiego/Bora Komorowskiego (7.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Inwestycja Nova Oliva została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nova Oliva nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego, Seminarium Duchowe, liceum , gimnazjum, dwie podstawówki i przedszkola. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, Olivia Business Centre a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Oliva?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Oliva mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Nova Oliva znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Beniowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Oliva znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Oliva znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Little HARVARD Niepubliczne Przedszkole w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa nr 46 w odległości 460 m, Przedszkole Niepubliczne " STOKROTKA" w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Oliva jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Synexus w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Oliva składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Oliva w odległości 220 m znajduje się Arkon Squash & Gym, w odległości 270 m znajduje się elewator, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: