Królewskie Wzgórze

Osiedle Ogrodów

Mieszkania na sprzedaż ul. Królewskie Wzgórze , oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Królewskie Wzgórze

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Królewskie Wzgórze

15 zdjęć

Królewskie Wzgórze
Królewskie Wzgórze
Królewskie Wzgórze
Królewskie Wzgórze

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Królewskie Wzgórze logo

Osiedle Królewskie Wzgórze powstało na malowniczym, morenowym wzniesieniu, z którego rozciąga się panoramiczny widok na otaczającą zieleń i panoramę Gdańska. Zróżnicowany wysokościowo krajobraz i otaczające Morenę lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zadecydowały, że dzielnica jest uważana za jeden z najpiękniejszych krajobrazowo terenów. W pobliżu osiedla jest realizowana nowoczesna infrastruktura komunikacyjna, która przełoży się na skrócenie czasu podróży oraz zwiększenie dostępności form transportu miejskiego; kolej metropolitalna, nowe linie autobusowe i tramwajowe.

Architekturę osiedla kształtują kameralne dwu i trzy-piętrowe budynki, których elegancję podkreśla pastelowa kolorystyka elewacji. Zabudowa osiedla została ukształtowana wokół 6 wewnętrznych dziedzińców, aby zapewnić mieszkaniom słońce i widok na atrakcyjnie zagospodarowane tereny rekreacyjne. Dla osób ceniących unikalny i nastrojowy klimat mieszkań 4-5 pokojowych z poddaszami, w których dominantą przestrzeni są sufity ze skosami i okna połaciowe.

Oferta zawiera wiele aranżacji rozplanowanych na powierzchni od 63 do 103 m2. Ofertę uzupełniają ustawne 2-pokojowe mieszkania (42-54 m2) i funkcjonalne 3-pokojowe (62-66 m2). Nowoczesne budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy, które komunikują piętra mieszkaniowe z podziemną halą garażową. Osiedle Królewskie Wzgórze jest idealnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, gdyż dysponuje bezpiecznym placem zabaw i zostało wyposażone w urządzenia edukacyjne. Tereny rekreacyjne stanowią bezpieczną i zadbaną przestrzeń, przeznaczoną na zabawę z dziećmi, odpoczynek i przyjemne spędzanie czasu wśród zadbanej zieleni.

Inwestycja Królewskie Wzgórze znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Królewskie Wzgórze (5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Inwestycja Królewskie Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 21 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 21 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

TYLKO 9 KILOMETRÓW OD FONTANNY NEPTUNA... Osiedle Królewskie Wzgórze jest usytuowane w odległości 100 m od ronda przy ulicy Bulońskiej, w miejscu gdzie przyjaźnie sąsiaduje zabudowa starej i nowej Moreny. Morena zyskała opinię dzielnicy, w której warto zamieszkać ze względu na malowniczy krajobraz oraz bogatą infrastrukturę społeczną: sieć przedszkoli, szkół, przychodni, aptek, bibliotek, czy sklepów. Obecnie jest realizowana nowoczesna infrastruktura komunikacyjna: kolej metropolitalna, nowe linie autobusowe i tramwajowe łączące Morenę z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią oraz obwodnicą Trójmiasta. Linie autobusowe i tramwajowe skrócą czas dojazdu młodzieży na pobliski Uniwersytet Gdański, Politechnikę, Gdański Uniwersytet Medyczny i Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu.

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królewskie Wzgórze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewskie Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Królewskie Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wołkowyska.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królewskie Wzgórze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Nowy Chełm w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królewskie Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewskie Wzgórze w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: