Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAK Future

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 521 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(0.5 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Armii Krajowej 7(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, Armii Krajowej 7 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Armii Krajowej 7
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 404
  Powierzchnia: 20 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Aleja Dębowa 17-19(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Borek, ul. Aleja Dębowa (3.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 11 007/m2
  Aleja Dębowa 17-19
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 28 - 198 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Dla inwestora 4 oferty
  Platforma Mieszkaniowa

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek mieszkalnego wielorodzinny czterokondygnacyjny z wielostanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Puszczykowskiej 3 we Wrocławiu (vis a vis Akademii Medycznej przy ul. Borowskiej). Właściciele mieszkań nabywają je na prawach własności hipotecznej wraz z ułamkową częścią gruntu. W budynku zlokalizowano windę dostępną z wszystkich kondygnacji od garażu do poddasza. W celu ogrzewania lokali mieszkalnych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej zaprojektowano centralną kotłownię gazową zlokalizowaną na poziomie parteru. Każde mieszkanie z licznikiem ciepła, wody i c.u.w.Podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym GRATIS!

Inwestycja Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 znajduje się na Gaju, ul. Puszczykowska 3 (3.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera AK Future.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AK Future przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Nowoczesny kameralny III piętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Puszczykowskiej we Wrocławiu. 26 funkcjonalnych, rozkładowych mieszkań dostępnych z jednej klatki schodowej. W podziemiu garaż wielostanowiskowy, pomieszczenia gospodarcze. W budynku zlokalizowano windę dostępną z wszystkich kondygnacji od garażu do poddasza. W celu ogrzewania lokali mieszkalnych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej zaprojektowano centralną kotłownię gazową zlokalizowaną na poziomie parteru. Każde mieszkanie z licznikiem ciepła, wody i c.u.w. Wspólnota mieszkaniowa. Własność hipoteczna. Ściany nośne z cegły Silka. Ściany działowe z betonu komórkowego. Ocieplenie - 15 cm styropianu z tynkiem strukturalnym akrylowym systemowym metodą lekką mokrą. Stolarka okienna PCV, okna o wsp. przenikalności K - 1,1. System eliminacji mostków termicznych Isokorb. Posesja ogrodzona z monitorowaniem za pomocą kamer. Wjazd na teren posesji przez bramę wjazdową sterowaną z pilota. Na terenie działki zaprojektowano zieleń niską i wysoką. Nowoczesność, spokój, tereny rekreacyjne, bogata infrastruktura towarzysząca i dobre połączenia komunikacyjne, to wszystko czego szukają wymagający klienci od lokalizacji nowego mieszkania. Te wszystkie cechy oraz dodatkowo z natury wzięta nazwa ulicy Puszczykowskiej i dzielnicy Krzyki-Gaj sprawiają, że zaplanowane życie będzie spokojne i zgodne z naturą.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Podwójne zależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (typu parklift) GRATIS!.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Działkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Fit Kid w odległości 240 m, Przedszkole nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia w odległości 410 m, Szkoła Podstawowa nr 77 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: SOR w odległości 390 m, Jan Gawlik, dermatolog, alergolog w odległości 400 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Lewiatan, w odległości 320 m znajduje się Spożywczy, w odległości 400 m znajduje się Biosfera.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.08.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie