Pomorskie Domy budują Zagaje

Artykuł sponsorowany

Data publikacji: 12.10.2021, Data aktualizacji: 24.08.2023

2 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów

artykuł sponsorowany

Pomorskie Domy budują Zagaje
W Gdańsku powstanie nowa inwestycja. Sprawdź, co wyróżni projekt Zagaje! Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

Trójmiejski deweloper - Pomorskie Domy - rozpoczął budowę kolejnego projektu mieszkaniowego: budynku Zagaje w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Ta kameralna inwestycja z 47 mieszkaniami ma być gotowa w IV kwartale przyszłego roku.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie powstaje inwestycja Zagaje
 • jakie mieszkania będą dostępne w tym projekcie
 • jakie udogodnienia przygotuje deweloper dla przyszłych mieszkańców 

Budynek powstaje u zbiegu ulic Białostockiej i Warszawskiej, a zatem w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum Gdańska. Na czterech kondygnacjach dostępne będą wygodne 2- i 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych układach i powierzchniach (od 32 m2 do 66 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest piękny zielony ogród, a do lokali na wyższych kondygnacjach balkon

Zagaje - Gdańsk

- Dla większego komfortu mieszkańców, w Zagajach zamontowana zostanie cichobieżna winda, przygotujemy tu także praktyczne komórki lokatorskie. Przed budynkiem dostępny będzie zewnętrzny parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku Zagaje. Każdy będzie mógł także korzystać z praktycznej rowerowni - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Jak dodaje, teren wokół budynku zostanie odpowiednio oświetlony i starannie zagospodarowany.

- Zadbamy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia, w tym piękne ogrody deszczowe. Przygotujemy tu także niewielki park, w którym mieszkańcy osiedla będą mogli spędzać wolne chwile.

Deweloper znany jest z tego, że chętnie wykorzystuje drewno jako element dekoracyjny, nie inaczej będzie i tym razem.

- Pokryjemy nim fragmenty elewacji, drewno wykorzystamy także na klatce schodowej, by jeszcze silniej podkreślić ścisły związek naszej inwestycji z naturą. Podłogi na klatkach schodowych wyłożone zostaną gustownym gresem, a ściany zdobić będą tafle luster i kolorowe postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni, by części wspólne budynku Zagaje cieszyły wszystkich jego mieszkańców. - dodaje Dariusz Malottke.

Inwestycja Zagaje

Warto raz jeszcze powtórzyć, że Zagaje powstają w doskonałej lokalizacji – w pobliżu wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych (aleja Armii Krajowej, aleja V. Havla, aleja P. Adamowicza), w dzielnicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską. Dostępne są tu liczne szkoły, przedszkola, markety znanych sieci i centra handlowe. Dodatkowo, już wkrótce Ujeścisko zyska dodatkowy atut - nową linię tramwajową (Nowa Warszawska). Dzielnica znana jest też z licznych terenów rekreacyjnych i zielonych.

- W pobliżu ulicy Białostockiej, przy której powstają Zagaje, dostępny jest Jar Wilanowska, największy zielony teren w tej części miasta. Ujeścisko pełne jest także mniejszych parków, są też siłownie miejskie oraz liczne ścieżki rowerowe - dodaje Dariusz Malottke z firmy Pomorskie Domy.

Inwestor rozpoczął już budowę, a na jego stronie internetowej dostępna jest pełna oferta mieszkań w budynku Zagaje. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą mieszkań w Gdańsku, przy Warszawskiej.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: