Rezydencja Emilii Plater

4 zdjęcia

Rezydencja Emilii Plater
Rezydencja Emilii Plater
Rezydencja Emilii Plater
Rezydencja Emilii Plater

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Emilii Plater dostępnych jest 5 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • usługi concierge
 • recepcja
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc) : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 60 do 232 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Rezydencja Emilii Plater” powstanie w samym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater 7 oraz 9/11. Jest to bardzo prestiżowy adres przy jednej

z najstarszych ulic Warszawy (powstała ona około 1872 roku i pierwotnie nosiła nazwę ul. Leopoldyny, od imienia ówczesnej żony prezydenta Warszawy, Kaliksta Witkowskiego. Obecna nazwa została nadana w 1916 roku).

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu ulic Wilcza, Hoża, Wspólna. Blisko stąd do takich miejsc jak Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Plac Trzech Krzyży czy Hala Koszyki.

Dzięki centralnej lokalizacji, kamienica przy Emilii Plater zapewni swobodny dostęp zarówno do bogatej bazy edukacyjnej jak i kulturalno-rozrywkowej stolicy.

Rozbudowane linie autobusowo- tramwajowe oraz bliskość metra gwarantują szybkie połączenia z najważniejszymi miejscami w Warszawie.

Dodatkowo, co niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, Śródmieście Warszawy należy do najbardziej zielonych „centrów” miast europejskich, znajduje się tu kilkanaście parków, m.in. Park Ujazdowski, wspomniane wyżej Łazienki Królewskie, Dolinka Szwajcarska czy Ogród Saski.

Nasza inwestycja spełniać będzie najwyższe standardy architektoniczne i połączy codzienny komfort z eleganckim, ponadczasowym stylem. We wnętrzach kamienic zachowały się zabytkowe piece kaflowe, oryginalne drewniane parkiety, stolarka okienna charakterystyczna dla kamienic oraz sztukaterie i rozety według oryginalnych wzorów. Wszystko to będzie pieczołowicie odrestaurowywane i stanowić będzie ogromną wartość dodaną całego obiektu.

Dodatkowym atutem będzie 24 h ochrona, usługi concierge dla mieszkańców, recepcja, ochrona 24 h, parking podziemny na 69 miejsc z wjazdem/wyjazdem bezpośrednio z ulicy, siłownia, zielone patio.

Inwestycja Rezydencja Emilii Plater znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Emilii Plater (0.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Myoni Group.

Inwestycja Rezydencja Emilii Plater została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Emilii Plater w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 60 do 232 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Myoni Group przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Emilii Plater?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Emilii Plater mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rezydencja Emilii Plater znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Noakowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Emilii Plater znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Emilii Plater znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementny Hoffmanowej w Warszawie w odległości 150 m, Liceum Ogólnokształcące LIFESKILLS Nr 1 w odległości 150 m, Przedszkole nr 34 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Emilii Plater jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Emilii Plater w odległości 170 m znajduje się Crux Boulder, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2022
Data aktualizacji: 15.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu Południowym

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: