Rezydencja Piękna Nova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piękna, oferowane bezpośrednio przez

Magnus Group Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Piękna 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Piękna Nova

5 zdjęć

Rezydencja Piękna Nova
Rezydencja Piękna Nova
Rezydencja Piękna Nova
Rezydencja Piękna Nova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Piękna Nova to połączenie klasycznego piękna z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki.

Sześciopiętrowy budynek mieści 74 apartamenty i 11 lokali użytkowych (które zlokalizowane są na dwóch pierwszych kondygnacjach); jest również wyposażony w dwupoziomowy garaż podziemny.

Obiekt został wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych gwarantujących najwyższe, światowe standardy jakości. Drewno egzotyczne, naturalny kamień i inne szlachetne materiały wykończeniowe podkreślają elegancję architektury, szczególnie w częściach wspólnych budynku, tworząc niepowtarzalny klimat.

Wszystkie apartamenty wyposażone są ponadto w unikatowe na rynku, gwarantujące pełne bezpieczeństwo i komfort, rozwiązania techniczne, takie jak system zarządzania funkcjami komfortu w pomieszczeniach, centralny system bezpieczeństwa czy kolorowy centralny panel sterowania LCD.

Inwestycja Rezydencja Piękna Nova znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Piękna 15 (0.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Magnus Group Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Piękna Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Piękna Nova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Magnus Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Piękna Nova?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Piękna Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Rezydencja Piękna Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mokotowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Piękna Nova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Piękna Nova znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole im. Cecylii Plater - Zyberkówny w odległości 70 m, Prywatna Męska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny w odległości 70 m, Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater - Zyberkówny w odległości 70 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Piękna Nova w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: