Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Galeria Wiatraczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grochowska/Kobielska, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Grochowska/Kobielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Galeria WiatracznaGaleria Wiatraczna

6 zdjęć

Galeria Wiatraczna
Galeria Wiatraczna
Galeria Wiatraczna
Galeria Wiatraczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 245 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Pragi Południe, atrakcyjna lokalizacja obiektu z widokiem na panoramę lewobrzeżnej Warszawy, budynek znajduje się w miejscu, w którym doskonała komunikacja (linia tramwajowa, autobusowa oraz planowana stacja metra pozwala w pełni korzystać z uroków życia miejskiego), idealnym miejscem na dzielne spacery jest sąsiedztwo drugiego pod względem wielkości po Łazienkach parku Warszawy – Parku Skaryszewskiego (ok. 56 ha) oraz bliskość rezerwatu przyrody Olszynki Grochowskiej.Bryle budynku z 230 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią handlowo-usługową na poziomie parteru i pierwszego piętra (ok. 7000 mkw.) nadano ciekawą formę. Jego wyższa część (XV kondygnacji) od strony ulicy Grochowskiej tworzy swoistą dominatę nad Rondem Wiatraczna, podziemie budynku przeznaczono na miejsca parkingowe obsługujące część handlowo-usługową, na drugim piętrze budynku zlokalizowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie mające obsługiwać część mieszkalną, jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynku zapewnia wygodę i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.Zabiegając o satysfakcję naszych Klientów, mamy na uwadze nie tylko dbałość o najwyższą jakość oferowanego produktu jakim jest mieszkanie, ale również zapewnienie Państwu komfortu psychicznego w postaci rachunku powierniczego prowadzącego przez bank, który jednocześnie kontroluje, przebiegprawidłowośći/terminowośći prac budowlanych.

Inwestycja Galeria Wiatraczna znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Grochowska/Kobielska została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Galeria Wiatraczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 245 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Galeria Wiatraczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Galeria Wiatraczna?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galeria Wiatraczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 219 metrów od inwestycji Galeria Wiatraczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Galeria Wiatraczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Wiatraczna znajduje się 91 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nova Policealna Szkoła Medyczna w Warszawie w odległości 291 m, Nova Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 293 m, Nova Technikum Kluczowych Kompetencji Młodzieży w Warszawie w odległości 296 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Galeria Wiatraczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 229 m, Salus Pro Domo w odległości 252 m, Piotr Wirski w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galeria Wiatraczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 57 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Żaczek, w odległości 73 m znajduje się Cafe Halifax.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Wiatraczna w odległości 254 m znajduje się Sports Base Warsaw, w odległości 497 m znajduje się boisko / kort, w odległości 505 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023