Domino Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAR Group Sp.J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nowe atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Pabianic w cenie już od 3.600 zł/m2.Mieszkania posiadają od dwóch do sześciu pokoi z pow. użytkową od 40 do 96 m2. Są to lokale jedno lub dwupoziomowe, które dodatkowo posiadają przestronne tarasy.Budynek składa się z jednego segmentu mieszkalnego, który posiada wejścia z dwóch przestronnych, doświetlonych klatek schodowych.Na parterze w budynku zlokalizowany będzie również powierzchnia usługowo – handlowa.Bliskość trasy S14, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne, do Centrum Łodzi mamy 20km, zapewniając tym samym komfortowy i szybki dojazd.Budynek powstał w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, ocieplony, okna 6-cio komorowe, tynki gipsowe. Każdy z lokali posiadać będzie instalację TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacje alarmową. Na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza lokalu.Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Domino Park znajduje się w Pabianicach, ul. Powstańców Warszawy 14 (4.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera AR Group Sp.J..

Inwestycja Domino Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Domino Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 78 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 3 989 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AR Group Sp.J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc): w garażu - dodatkowo płatne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Domino Park

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domino Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Domino Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Moniuszki/Sienkiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domino Park znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego "Argus" w odległości 160 m, Policealna Szkoła Medyczna EduMedica w Pabianicach w odległości 210 m, Zespół Szkół Nr 2 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domino Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologi Protetyka w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domino Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Nowy Rynek (Duży Rynek), w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 07.06.2018

Data aktualizacji: 26.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie