Lutomierska 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez AR Group Sp.J.

pabianicki, Pabianice, ul. Lutomierska 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Lutomierska 28

2 zdjęcia

Lutomierska 28

Opis Inwestycji

Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali. Składa się z komfortowych mieszkań o pow. od 40-79 m2.

Teren nieruchomości zagospodarowany kompleksowo.

Ogromnym atutem jest brak czynszu (tylko opłaty eksploatacyjne), płacimy tylko za bieżące zużycie mediów.

Inwestycja Lutomierska 28 znajduje się w Pabianicach, ul. Lutomierska 28 (3.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera AR Group Sp.J..

Inwestycja Lutomierska 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lutomierska 28 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 3 799 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AR Group Sp.J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe

Posadzka

- wylewki podpodłogowe

Ściany

- ścianki działowe, - tynki gipsowe

Instalacje

- elektryczna, - telefoniczna, - domofon, - instalacja TV. - podejścia wodociągowe,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: hala garażowa.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowo dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz łatwym dostępem do obwodnicy możemy dotrzeć do centrum Łodzi w ciągu 15 min.

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lutomierska 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Lutomierska 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka/Lutomierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lutomierska 28 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach w odległości 380 m, Gimnazjum im. św. Wincentego a Paulo w odległości 380 m, Liceum Ogólnokształcące im. św. Wincentego a Paulo w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lutomierska 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Willa Impresja, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lutomierska 28 w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.08.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: