Lutomierska 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lutomierska, oferowane bezpośrednio przez

AR Group Sp.J.

Pabianice, ul. Lutomierska 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lutomierska 28Lutomierska 28

2 zdjęcia

Lutomierska 28

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe

Posadzka

- wylewki podpodłogowe

Ściany

- ścianki działowe, - tynki gipsowe

Instalacje

- elektryczna, - telefoniczna, - domofon, - instalacja TV. - podejścia wodociągowe,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : hala garażowa

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali. Składa się z komfortowych mieszkań o pow. od 40-79 m2.

Teren nieruchomości zagospodarowany kompleksowo.

Ogromnym atutem jest brak czynszu (tylko opłaty eksploatacyjne), płacimy tylko za bieżące zużycie mediów.

Inwestycja Lutomierska 28 znajduje się w Pabianicach, ul. Lutomierska 28 (3.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez AR Group Sp.J.

Inwestycja Lutomierska 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lutomierska 28 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AR Group Sp.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowo dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz łatwym dostępem do obwodnicy możemy dotrzeć do centrum Łodzi w ciągu 15 min.

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lutomierska 28?

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lutomierska 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1564 metrów od inwestycji Lutomierska 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lutomierska 28 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lutomierska 28 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w odległości 296 m, Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 323 m, szkoła w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lutomierska 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NSZOZ Diagnoza w odległości 532 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 576 m, Neo Dentica w odległości 827 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lutomierska 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 169 m znajduje się Willa Impresja, w odległości 366 m znajduje się Netto, w odległości 376 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lutomierska 28 w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 557 m znajduje się boisko / kort, w odległości 685 m znajduje się Powiatowa Hala Sportowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: