Osiedle Nelle

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Cynamonowa, oferowane bezpośrednio przez NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle

Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa
Osiedle Nelle

10 zdjęć

Osiedle Nelle
Osiedle Nelle
Osiedle Nelle
Osiedle Nelle

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nelle dostępnych jest 41 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Na osiedlu Lipa Piotrowska, w północnym rejonie Wrocławia, Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane NELLE buduje kondominium mieszkaniowe, które może okazać się spełnieniem oczekiwań osób, które pragną zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewysokich zabudowań, w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Pomiędzy ulicami Waniliową, Cynamonową i Anyżową, zaprojektowano zespół 14 trzykondygnacyjnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych, mieszczących od 4 do 9 mieszkań, z usługami w parterach czterech budynków i z czterema garażami wielostanowiskowymi w podziemiach. Dwa budynki wyposażone są w dźwigi osobowe umożliwiające komunikację między garażem, poziomem terenu i poszczególnymi piętrami.

Każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie – 1, 2, 3 lub czteropokojowe, od 32 m² do 73 m², z kuchniami lub aneksami kuchennymi, każde z łazienką, a mieszkania 3-4 pokojowe nawet z dwoma łazienkami. Mieszkania na parterze mają do swojej wyłącznej dyspozycji przydomowe ogródki, większość mieszkań na piętrach będzie mieć balkony.

W parterze czterech budynków usytuowanych bezpośrednio przy ul. Cynamonowej i Waniliowej przewidziano 13 lokali usługowych o powierzchni od 39 m² do ponad 100 m².

Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany – zieleń, alejki, chodniki, poza przydomowymi ogródkami nie przewiduje się ogrodzenia całego terenu, aby nie tworzyć getta.

Osiedle Nelle wpisuje się w otaczającą zabudowę niską i średniowysoką. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, żłobek, przedszkole, kawiarnie, restauracje, apteka, punkt weterynaryjny, kościół, tereny rekreacyjne – place zabaw, ścieżki rowerowe.

Etap I – budynki N1, N2, N3 budowa od 10.2020 r. do 07.2022 r.

Rezerwacja mieszkań w terminie późniejszym:

Etap II – bud. N7, N8, N9 budowa od 03.2021 r. do 09.2022 r.

Etap III – bud. N13, N14 budowa od 07.2021 r. do 12.2022 r.

Etap IV – bud. N10, N11, N12 budowa od 09.2021 r. do 06.2023 r.

Etap V – bud. N4, N5, N6 budowa od 09.2022 r. do 12.2023 r.

Inwestycja Osiedle Nelle znajduje się na Lipie Piotrowskiej, ul. Cynamonowa (8.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 14 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nelle w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 73 metrów kwadratowych, w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 52 m2 w cenie od 268 948 zł (11 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 71 m2 w cenie od 401 079 zł (26 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 73 m2 w cenie od 477 020 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Miejsce postojowe przypisane do mieszkania.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Osiedle Nelle znajduje się 11 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nelle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Nelle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cynamonowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nelle znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Miś Yogi w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nelle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia MRE Opieka w odległości 160 m, Przychodnia ZOZ Psie Pole w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nelle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Osiedlowy, w odległości 170 m znajduje się Ogródek, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nelle w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.04.2021
Data aktualizacji: 13.07.2021
NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle logo

NELLE Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Mirosław Nelle

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kościuszki 78/10, Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: