Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lipa Piotrowska

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Lawendowa, oferowane bezpośrednio przez

Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Lawendowa

Lipa PiotrowskaLipa Piotrowska

3 zdjęcia

Lipa Piotrowska
Lipa Piotrowska
Lipa Piotrowska
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

42 - 73/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

14

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Osobowice - 717 m

Przystanek Autobusowy - 308 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 16 sklepów, 11 obiektów sportowych, 34 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 73 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Planowana inwestycja na Lipie Piotrowskiej będzie obejmowała budowę zespołu piętnastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych z pięcioma garażami podziemnymi, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami, wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Lawendowej/Melisowej we Wrocławiu.

Łącznie zaprojektowano 150 mieszkań, w tym mieszkania:

2 pokojowe o pow. od 42 do 44 m2,

3 pokojowe o pow. od 54 do 60 m2,

4 pokojowe o pow. od 68 do 72 m2.

Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki o pow. od 16 do 78 m² lub balkony o pow. ok. 5 m2, mieszkania na wszystkich wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Układy mieszkań zostały zaprojektowane bardzo przestronnie, z dużymi oknami, w których zostaną zamontowane rolety zewnętrzne.

Ponadto na terenie inwestycji powstanie 200 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 25 naziemnych miejsc postojowych, komórki lokatorskie, stojaki rowerowe, plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią parkową.

Atuty inwestycji

Kameralna niska zabudowa w otoczeniu domów jednorodzinnych, domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Okna na 3 strony świata w mieszkaniach 3 i 4 pokojowych.

Komfort życia w otoczeniu natury z uwagi na bliskość terenów zielonych, min. Parku Widawskiego oraz pobliskiej rzeki Widawy, gdzie znajdują się liczne ścieżki rowerowe. Tereny zielone zapewnią aktywność sportową, jak i odpoczynek.

Inwestycja Lipa Piotrowska znajduje się na Widawie, ul. Lawendowa (7.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 14 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lipa Piotrowska w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 73 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lipa Piotrowska znajdująca się na przedmieściach, w północnej części Wrocławia jest doskonale skomunikowana z całym miastem.

W odległości 1,5 km znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia (A8) oraz węzeł Widawa zapewniający dojazd do wielu dzielnic Wrocławia oraz wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy.

W odległości ok. 100 -150 m są przystanki autobusowe linii 108,111,143, 244.

W odległości ok. 800 m stacja kolejowa Wrocław Osobowice. ( bezpłatne parkowanie w ramach powstałej sieci parkingów Park&Ride - rozwiązanie dla osób, które łączą podróż samochodem i komunikacją publiczną ).

W promieniu 2 km rozwinięta infrastruktura otoczenia : sklepy, kawiarnie, pizzerie, przychodnia, apteka, sklepy: Carrefour, Dino, przedszkola publiczne i niepubliczne, żłobek prywatny. W trakcie budowy jest nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny na 1000 dzieci, którego otwarcie zaplanowano na wrzesień 2024.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lipa Piotrowska?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipa Piotrowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 308 metrów od inwestycji Lipa Piotrowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzemieślnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lipa Piotrowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipa Piotrowska znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Misia Yogiego w odległości 323 m, Klub Kolorowe Misie w odległości 329 m, Publiczne Przedszkole LiPi w odległości 374 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lipa Piotrowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anadentis w odległości 337 m, Przychodnia ZOZ Psie Pole Nr 4 w odległości 441 m, Przychodnia MRE Opieka w odległości 472 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipa Piotrowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 285 m znajduje się Hermes, w odległości 371 m znajduje się Twoja Tortownia, w odległości 403 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipa Piotrowska w odległości 261 m znajduje się boisko / kort, w odległości 459 m znajduje się boisko / kort, w odległości 473 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.07.2023
Data aktualizacji: 18.07.2024
Triada Dom Sp.j. logo

Triada Dom Sp.j.

Adres biura sprzedaży:

Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023