Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kominiarska 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kominiarska, oferowane bezpośrednio przez

GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Kominiarska 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 158 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kominiarska 15Kominiarska 15

5 zdjęć

Kominiarska 15
Kominiarska 15
Kominiarska 15
Kominiarska 15

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 22 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Najnowsza propozycja mieszkaniowa GC DEWELOPER powstanie przy ulicy Kominiarskiej, we Wrocławiu obręb Widawa. Kameralne osiedle KOMINIARSKA 15 składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Architekci odpowiedzialni za projekt, zaplanowali łącznie 42 mieszkania 3 lub 4 pokojowe o metrażach cieszących się największą popularnością – od 65 m2 do75 m2. KOMINIARSKA 15 to inwestycja adresowana zarówno dla młodych ludzi jak i do rodzin z dziećmi, które marzą o dodatkowej przestrzeni dla siebie i swoich pociech. Dodatkowo mieszkania na parterze będą dysponować własnymi ogródkami, a na piętrze balkonami lub balkonami i tarasami na dachu.

Inwestycja nawiązywać będzie do bardzo popularnej aktualnie stylistyki lat siedemdziesiątych. Jasna elewacja domów zostanie uzupełniona subtelnymi dodatkami imitującymi drewno. Z kolei duże okna i balkony dodadzą całości lekkości. Ciekawym zabiegiem architektonicznym zastosowanym w KOMINIARSKA 15 są tarasy na dachach budynków, do których prowadzą osobne schody. Dużo drewnianych detali, takich jak pergole przed budynkami, łatwa w utrzymaniu elewacja drewnopodobna, pochwyty balustrad schodowych, nadadzą kompleksowi budynków nieszablonowy i nowoczesny design a jednocześnie stworzą ciepły i kameralny klimat mini osiedla.

KOMINIARSKA 15 wykorzystuje każdą powierzchnię - pod schodami będzie można przechowywać wózki i rowery. Pergole przed budynkami będą stanowiły osłonę dla samochodów i podporę dla wspinających się bluszczy. Harmonizujące ze sobą budynki uzupełnione zostaną specjalnie zaprojektowaną przestrzenią wspólną – pergolą i przemyślaną kompozycją zieleni. Niewątpliwą zaletą osiedla jest również jego sąsiedztwo - zieleń i zabudowa jednorodzinna.

Mieszkańcy osiedla KOMINIARSKA 15, będą mogli korzystać z węzła Wrocław-Północ dobrze skomunikowanego z pozostałymi dzielnicami Wrocławia i drogami wylotowymi na Poznań i autostradę A8. W zaledwie kilkanaście minut będzie można znaleźć się na wrocławskim rynku lub dotrzeć do autostrady A4 i obwodnicy (AOW). Co ważne dla rodzin z dziećmi – w pobliżu znajduje się przedszkole.

Inwestycja Kominiarska 15 znajduje się na Widawie, ul. Kominiarska 15 (7.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k.

Inwestycja Kominiarska 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 22 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kominiarska 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GC Deweloper Sp. z o. o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kominiarska 15?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kominiarska 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 387 metrów od inwestycji Kominiarska 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Osobowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kominiarska 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kominiarska 15 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole LiPi w odległości 667 m, Przedszkole Hoguś w odległości 696 m, Przedszkole Misia Yogiego w odległości 721 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kominiarska 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anadentis w odległości 702 m, Przychodnia ZOZ Psie Pole Nr 4 w odległości 839 m, Przychodnia MRE Opieka w odległości 866 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kominiarska 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 244 m znajduje się Nasz Sklep, w odległości 334 m znajduje się Hermes, w odległości 717 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kominiarska 15 w odległości 510 m znajduje się boisko / kort, w odległości 740 m znajduje się boisko / kort, w odległości 758 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.07.2019
Data aktualizacji: 09.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023