Jarzębinowe Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dembowskiego, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, ul. Dembowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 412 ofert w najbliższej okolicy!

Jarzębinowe Osiedle

2 zdjęcia

Jarzębinowe Osiedle

Najbliższe inwestycje

 • Yard Residence
  od: 7 900 zł/m2

  Yard Residence

  HORIZON

  Mieszkanie Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin
  ul. Firlika / Nocznickiego
  2.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 32-50 m2
  • Mieszkań: 49
  • Pokoje: 2-3
 • Emilii Plater 7
  od: 8 503 zł/m2

  Emilii Plater 7

  Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

  Mieszkanie Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin
  ul. Emilii Plater 7
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 38-74 m2
  • Mieszkań: 235
  • Pokoje: 1-3
 • Hanza Tower

  Hanza Tower

  J.W. Construction Holding S.A.

  Mieszkanie Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin
  Al. Wyzwolenia 46
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 69-187 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 3-6

Opis Inwestycji

„Jarzębinowe Osiedle” położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6. Oddalone od głównych ulic, zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki do zamieszkania, a dzięki swojej nowoczesnej i eleganckiej architekturze wyróżnia się na tle, nie tylko sąsiadującej zabudowy, ale również konkurencyjnych osiedli. Spora odległość pomiędzy budynkami jest dodatkowym atutem osiedla, a duży wybór mieszkań w różnych metrażach sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

„Jarzębinowe Osiedle” to nowoczesne monitorowane osiedle, które docelowo będzie się składać się z sześciu eleganckich budynków. Powstaną w nich mieszkania o powierzchni od 30 m kw. do 88 m kw. W pierwszym etapie zaplanowano dwa sześciopiętrowe budynki, które dostarczą łącznie około 100 słonecznych i ustawnych mieszkań.

Wszystkie mieszkania będą wyposażone w tarasy lub balkony wyłożone deską kompozytową. Zastosowanie tak wytrzymałego na warunki atmosferyczne materiału, to nie tylko podkreślenie wysokiego standardu inwestycji, ale również zapewnienie mieszkańcom maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w podziemnej hali garażowej, jak również na parkingach zewnętrznych. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będą dwa place zabaw odpowiednio wyposażone i zabezpieczone, tak aby zabawa na nich była prawdziwą przyjemnością.

- nowoczesna architektura

-osiedle ogrodzone z systemem kontroli dostępu

-monitoring terenu

-portiernia przy wjeździe na osiedle

-miejsca postojowe w hali garażowej i na terenie osiedla

-2 place zabaw

-liczne ławki z siedziskami oraz starannie zaprojektowane tereny zielone

I etap - zakończenie - sierpień 2017

II etap - zakończenie - marzec 2018

III etap - zakończenie - kwiecień 2019

Inwestycja Jarzębinowe Osiedle znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Dembowskiego (2.2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Jarzębinowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowe Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jarzębinowe Osiedle dzieli zaledwie 15 minut od centrum miasta. W najbliżej okolicy znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli w zasięgu ręki liczne sklepy, a także przedszkola oraz szkoły. Bliskość parków oraz skwerów, na pewno ucieszy osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jarzębinowe Osiedle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jarzębinowe Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Jarzębinowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staw Brodowski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jarzębinowe Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowe Osiedle znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 10 w odległości 270 m, Przedszkole Publiczne nr 67 w odległości 310 m, Przedszkole Publiczne Nr 5 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jarzębinowe Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jarzębinowe Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 360 m znajduje się Mili.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowe Osiedle w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: