CentralPark

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Emilii Plater, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, ul. Emilii Plater

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

CentralPark

2 zdjęcia

CentralPark

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

CentralPark logo

Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze - przynależne ogrody. W budynkach zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni 24 m2 do 4-pokojowych mieszkań o powierzchni 124 m2. Na ostatniej kondygnacji zostaną usytuowane większe mieszkania o powierzchni od 107 do 124 m2 z tarasami od 25 do 33 m2.

Parter budynku od strony ulicy Emilii Plater przeznaczony zostanie na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone boksy garażowe. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Cechami inwestycji są:

Bardzo dobra lokalizacja – centrum miasta zapewnia bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i galerii handlowych oraz doskonałą komunikację miejską;

Do każdego mieszkania przynależne są bez dodatkowych opłat: loggia, balkon, taras lub ogród;

Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła – Logotermę;

Możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy;

Duża ilość miejsc postojowych oraz osobne garaże w części podziemnej.

Inwestycja CentralPark znajduje się w Śródmieściu-Północ, ul. Emilii Plater (1.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja CentralPark została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji CentralPark nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji CentralPark?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji CentralPark mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1294 metrów od inwestycji CentralPark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji CentralPark znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji CentralPark znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. profesora Maksymiliana Tytusa Hubera w odległości 127 m, Warsztaty w odległości 141 m, szkoła w odległości 209 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji CentralPark jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental office - Maciej Górski w odległości 100 m, Lekarze specjaliści w odległości 133 m, Medycyna Rodzinna w odległości 282 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji CentralPark składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 141 m znajduje się Żabka, w odległości 196 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 236 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji CentralPark w odległości 157 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 162 m znajduje się boisko / kort, w odległości 203 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: