Central Park II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Emilii Plater, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, ul. Emilii Plater

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Central Park II

2 zdjęcia

Central Park II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (4)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne : garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wszystkie mieszkania posiadają balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze - przynależne ogrody. W budynkach znajdują się mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni 24 m2 do 4-pokojowych mieszkań o powierzchni 124 m2. Na ostatniej kondygnacji zostały usytuowane większe mieszkania o powierzchni od 98 do 124 m2 z tarasami od 25 do 33 m2.

Partery budynków od strony ulicy Emilii Plater przeznaczono na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnią funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostały wydzielone boksy garażowe. Komunikację w każdym z budynków pełnią dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Inwestycja Central Park II znajduje się w Śródmieściu-Północ, ul. Emilii Plater (1.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Central Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Central Park II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Central Park II?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Central Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1210 metrów od inwestycji Central Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Central Park II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park II znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. profesora Maksymiliana Tytusa Hubera w odległości 29 m, Warsztaty w odległości 93 m, szkoła w odległości 115 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Central Park II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental office - Maciej Górski w odległości 6 m, Lekarze specjaliści w odległości 68 m, Medycyna Rodzinna w odległości 288 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Central Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 79 m znajduje się Żabka, w odległości 186 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 243 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Central Park II w odległości 66 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 104 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: