Osiedle Bartnicza etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNeobis Sp. z o.o.

Ceny od: 6 499 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bartnicza etap III dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
18
2
36,03 m²
1
269 937 zł7 492 zł/m²
30
2
35,07 m²
1
269 969 zł7 698 zł/m²
32
2
34,42 m²
1
249 992 zł7 263 zł/m²
57
2
36,97 m²
3
277 238 zł7 499 zł/m²
58
2
34,77 m²
3
259 975 zł7 477 zł/m²
28
3
49,18 m²
1
319 621 zł6 499 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia i wielkości, a kształtują się już od 5400 zł brutto za metr kwadratowy.I ETAP, ul. Sucha 30A - zakończonyII ETAPU, ul. Sucha 30B - zakończonyTermin zakończenia III ETAPU, ul. Sucha 30C to I kwartał 2020 r.

Inwestycja Osiedle Bartnicza etap III znajduje się na Głównej, ul. Sucha 30C (4.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Neobis Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bartnicza etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bartnicza etap III pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 34 do 49 metrów kwadratowych w cenie od 6 499 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 37 m2 w cenie od 249 992 zł (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 49 m2 w cenie od 319 621 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Neobis Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 34 do 49 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 249 992 do 319 621 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 499 do 7 698 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bartnicza etap III

Największą zaletą naszej lokalizacji jest bliskość centrum miasta oraz dostępność do komunikacji miejskiej (odległość od Starego Rynku oraz dzielnicy Winogrady to jedyne 3-3,5 km, co pozwala na dojazd w ciągu 10 minut, a w najbliższych latach planowane jest także przedłużenie linii tramwajowej z pętli przy ul. Zawady do ul. Gnieźnieńskiej). W niewielkiej odległości znajdują się ulubione tereny rekreacyjne mieszkańców Poznania czyli Jezioro Maltańskie, które każdego dnia przyciąga zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas: rowerzystów, miłośników sportów wodnych, jak i tych, którym potrzeba odrobiny wytchnienia… W pobliżu nie brakuje bogatej oferty placówek edukacyjnych; przedszkoli czy szkół, a bliskość ośrodków akademickich Politechniki Poznańskiej czy Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomi czyni tą lokalizacje atrakcyjną także dla osób studiujących.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bartnicza etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Bartnicza etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bałtycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bartnicza etap III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pinokio w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bartnicza etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salus w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bartnicza etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Data publikacji: 12.04.2019

Data aktualizacji: 11.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie