Osiedle Bartnicza etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Neobis Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 349 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Bartnicza etap III

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Sucha 30C (4.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 076/m2
  Osiedle Bartnicza etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 33 - 54 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Neobis Sp. z o.o.
 • Osiedle Bartnicza Etap IV

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Sucha 31 (4.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 499/m2
  Osiedle Bartnicza Etap IV
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 26 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Neobis Sp. z o.o.
 • Osiedle Bliskie Zawady(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Aleksandra Studniarskiego (3.7 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Bliskie Zawady
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 34 - 66 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Arkadia Broker

Opis Inwestycji

Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.Ceny mieszkań są zróżnicowane w zależności od ich położenia i wielkości, a kształtują się już od 5400 zł brutto za metr kwadratowy.I ETAP, – zakończony,II ETAPU, - zakończony,III ETAPU, zakończenie to I kwartał 2020 r.IV ETAPU, zakończenie to I kwartał 2021 r.

Inwestycja Osiedle Bartnicza etap II znajduje się na Głównej, ul. Sucha 30B (4.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Neobis Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bartnicza etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bartnicza etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 49 metrów kwadratowych w cenie od 5 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Neobis Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bartnicza etap II

Największą zaletą naszej lokalizacji jest bliskość centrum miasta oraz dostępność do komunikacji miejskiej (odległość od Starego Rynku oraz dzielnicy Winogrady to jedyne 3-3,5 km, co pozwala na dojazd w ciągu 10 minut, a w najbliższych latach planowane jest także przedłużenie linii tramwajowej z pętli przy ul. Zawady do ul. Gnieźnieńskiej). W niewielkiej odległości znajdują się ulubione tereny rekreacyjne mieszkańców Poznania czyli Jezioro Maltańskie, które każdego dnia przyciąga zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas: rowerzystów, miłośników sportów wodnych, jak i tych, którym potrzeba odrobiny wytchnienia… W pobliżu nie brakuje bogatej oferty placówek edukacyjnych; przedszkoli czy szkół, a bliskość ośrodków akademickich Politechniki Poznańskiej czy Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomi czyni tą lokalizacje atrakcyjną także dla osób studiujących.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Bartnicza etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gdyńska I (1:GDI22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bartnicza etap II znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pinokio w odległości 350m, Przedszkole78 w odległości 600m, Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Naseau w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się GŁÓWNA. APTEKA, w odległości 800 m znajduje się POD SMOKIEM. APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA, w odległości 1400 m znajduje się APTEKA ŚW. KAMILA S.C. SIEĆ MEDIQ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, w odległości 1350 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA CHRYSTUSA ODKUPICIELA, w odległości 1500 m znajduje się Zespół Elektrociepłowni Poznańskich S.A. - Biblioteka Techniczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1800 m znajduje się Korty tenisowe hotelu NOVOTEL Poznań Malta.

Data publikacji: 27.04.2017

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie