Nadolnik Compact Apartments etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Nadolnik, oferowane bezpośrednio przez Grupa Partner

Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Nadolnik 8

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Nadolnik Compact Apartments etap II

14 zdjęć

Nadolnik Compact Apartments etap II
Nadolnik Compact Apartments etap II
Nadolnik Compact Apartments etap II
Nadolnik Compact Apartments etap II

Najbliższe inwestycje

 • Studzienna 7
  od: 6 900 zł/m2

  HCH Deweloper Sp. z o.o.

 • Osiedle Bartnicza Etap IV
  od: 6 726 zł/m2

  Neobis Sp. z o.o.

 • Śródka od Nowa 2
  od: 6 520 zł/m2

  Grupa Partner

Opis Inwestycji

Nadolnik Compact Apartments etap II logo

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smartApartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu zostaną przygotowane smartApartamenty o powierzchni od 19 do 4 m kw., a dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i wieloma boksami rowerowymi. Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia „pod klucz”.

Przygotowane na terenie kompleksu boiska oraz korty tenisowe pozwalają na prowadzenie aktywnego trybu życia. W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Spędzaj wolny czas tak, jak lubisz!

Centralnym budynkiem kompleksu przy ulicy Nadolnik będzie dawny Młyn – rozbudowany i przygotowany jako miejsce spotkań oraz wypoczynku. W tym budynku znajdą się restauracje, sklepy, czy też sale konferencyjne. Górne piętra budynku będą zajęte przez smartApartamenty.

Nadolnik Compact Apartment to doskonałe miejsce dla osób stawiających na przemieszczanie się rowerem. Przestrzeń wspólna będzie wyposażona w wiele stojaków rowerowych, a w budynkach znajdą się boksy rowerowe. Dla osób nie posiadających własnego jednośladu z pewnością udogodnieniem będzie bliskość Stacji Roweru Miejskiego. Skraj Parku ks. Tadeusza Kirshke to doskonała baza wyjazdowa zarówno na turystyczne wycieczki rowerowe lub po prostu przejazd do centrum Poznania.

Inwestor zadba o życie towarzyskie przyszłych Nabywców kompleksu, dlatego na terenie zostały zaprojektowane korty tenisowe, boiska do różnych dyscyplin sportu oraz miejsce do grillowania.

Warto też wybrać się na spacer promenadą wzdłuż rzeki Głównej zaczynającą się na terenie osiedla i prowadzącą do rzeki Warty pod ulicą Hlonda. Na terenach nadwarciańskich znajduje się miejsce piknikowe, idealne na spędzanie wolnych chwil w otoczeniu.

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments etap II znajduje się na Głównej, ul. Nadolnik 8 (3.7 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Grupa Partner.

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 18 do 52 metrów kwadratowych w cenie od 5 374 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Partner przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
boisko, korty tenisowe, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Środowisko, które inspiruje Nadolnik Compact Apartments to kompleks zlokalizowany tuż obok serca miasta. Wśród naszych Mieszkańców nie zabraknie ludzi młodych, wciąż rozwijających się. Docenią więc bliskość szkół wyższych. Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS, czy UAM znajdują się w pobliżu. Osoby, które są absolwentami i startują w dorosłe życie, z pewnością zauważą sąsiedztwo zarówno dużych, międzynarodowych firm Volkswagen i Bridgestone, jak i mniejszych. Tuż obok znajdują się zespoły budynków biurowych, między innymi Malta House i Malta Office Park. Miasto Poznań jako miejsce na inwestycję zostało wybrane nieprzypadkowo – rocznie studiuje tu blisko 13 młodych osób, a wśród nich nie zabraknie naszych przyszłych lokatorów. Blisko przyrody i serca Twojego miasta Komunikacja Nadolnika z resztą Poznania jest komfortowa bez względu na to, czy planujemy spotkanie z przyjaciółmi w ścisłym centrum, czy weekendowy wyjazd za miasto. Przy ulicy Głównej znajduje się przystanek autobusowy, do którego dotrzemy spacerem w 3 minuty. Obok przygotowano stację z rowerami miejskimi do wypożyczenia, które cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków. Tuż obok przy Wschodniej znajduje się stacja kolejowa Poznań-Wschód. Lokalizacja Nadolnik Compact Apartments jest nieprzerwanie związana z przyrodą. Kompleks jest położony na terenie Parku ks. Tadeusza Kirschke, który dwa lata temu został zmodernizowany. Wystarczy wyjść ze swojego smart apartamentu, by skorzystać ze ścieżek rowerowych, alejek spacerowych, czy po prostu usiąść na ławce, by wypocząć. Środowisko, które inspiruje – w takim otoczeniu zdecydowanie łatwiej o relaks, czy… kreatywne pomysły.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Naseau w odległości 190 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. św. Ludwiki w odległości 190 m, Przedszkole78 w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 380 m, MedPolonia w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Groszek, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Piekarnia Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadolnik Compact Apartments etap II w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.04.2021
Data aktualizacji: 22.05.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: