Kartuska 26

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKartuska Sp. z o. o. Sp. K-A

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bastion Wałowa(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 11 000 netto/m2
  Bastion Wałowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 57 - 269 m2
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Riverfront Apartments(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska)
  Riverfront Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 82 - 156 m2
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Chlebova apartamenty inwestycyjne 23%VAT(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiosny Ludów 4 (1.4 km od centrum Gdańska)
  Chlebova apartamenty inwestycyjne 23%VAT
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 33 m2
  NDI Development

Opis Inwestycji

Kartuska 26 to wyjątkowy adres w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu Dzielnicy Śródmieście. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o Kliencie, który szuka mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o Kliencie, który z uwagi na świetną lokalizację, planuje zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.Inwestycja położona jest w zieleni, vis-a -vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola – praktycznie przez płot.• Budynek A (od ulicy . J. Malczewskiego) – 60 mieszkań – realizacja I Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.• Budynek B – 65 mieszkania wraz z Budynkiem C (od ul. Kartuskiej) – 36 mieszkań oraz trzy lokale usługowe – realizacja II Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

Inwestycja Kartuska 26 znajduje się w Śródmieściu, ul. Kartuska 26 (0.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A.

Inwestycja Kartuska 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Kartuska 26 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 1 500 zł/m2 netto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena: 18 000 - 25 000.
Udogodnienia: usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kartuska 26

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kartuska 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kartuska 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pohulanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym w odległości 80 m, Przedszkole " Bajkowa Akademia " w odległości 80 m, Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kartuska 26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: przychodnia przyszpitalna w odległości 190 m, Lekarz w odległości 210 m, Szpital MSWiA w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kartuska 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się piekarnia cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 w odległości 120 m znajduje się Orlik, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie