Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kartuska 26

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kartuska, oferowane bezpośrednio przez

Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A

Gdańsk, Śródmieście, ul. Kartuska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kartuska 26Kartuska 26

3 zdjęcia

Kartuska 26
Kartuska 26
Kartuska 26

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : cena: 18 000 - 25 000

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kartuska 26 to wyjątkowy adres w sercu Gdańska, w wyjątkowym otoczeniu Dzielnicy Śródmieście. Osiedle stworzone dla tych, którzy potrzebują mieć wszystko pod ręką i wszędzie blisko. Zaprojektowane jest z myślą o Kliencie, który szuka mieszkania dla siebie, swojej rodziny oraz z myślą o Kliencie, który z uwagi na świetną lokalizację, planuje zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem.

Inwestycja położona jest w zieleni, vis-a -vis parku przy ul. Bema i 400 m od Fortów Napoleońskich, w pobliżu Centrum Edukacyjnego Hewelianum. Stare Miasto odległe jest 5 minut spacerem. Do sklepu, szkoły i przedszkola – praktycznie przez płot.

• Budynek A (od ulicy . J. Malczewskiego) – 60 mieszkań – realizacja I Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

• Budynek B – 65 mieszkania wraz z Budynkiem C (od ul. Kartuskiej) – 36 mieszkań oraz trzy lokale usługowe – realizacja II Etap – budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.

Inwestycja Kartuska 26 znajduje się w Śródmieściu, ul. Kartuska 26 (0.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A.

Inwestycja Kartuska 26 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Kartuska 26 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Kartuska Sp. z o. o. Sp. K-A przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kartuska 26?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kartuska 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 212 metrów od inwestycji Kartuska 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pohulanka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kartuska 26 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 157 m, Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku w odległości 426 m, szkoła w odległości 466 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kartuska 26 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 173 m, przychodnia przyszpitalna w odległości 188 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 225 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kartuska 26 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 177 m znajduje się Biedronka, w odległości 232 m znajduje się piekarnia cukiernia, w odległości 278 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kartuska 26 w odległości 93 m znajduje się boisko / kort, w odległości 437 m znajduje się boisko / kort, w odległości 488 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023