City Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Al. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

Inpro S.A.

Gdańsk, Zaspa-Młyniec, Al. Jana Pawła II 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

City Park

5 zdjęć

City Park
City Park
City Park
City Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbtowa.

Dach

Konstrukcja dachu stropodach żelbetowy niewentylowany, szyby zespolone.

Elewacja

Na kondygnacjach 0 i +1 - w części okładzina kamienna, na wyższych kondygnacjach tynk cienkowarstwowy na zaprawie klejowej z siatką, malowany wg kolorystyki projektu elewacji, na styropianie gr. 14 cm.

Stolarka okienna

Okna PCV z okuciami obwiedniowymi, oszklone szybą zespoloną o wsp. U = 1,1W/m2K. Na parterze we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych okucia i szyby zabezpieczające (klasy P4) przed włamaniem.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

Balkony i tarasy - beton gładki.

Posadzka

Betonowe podłoże pod posadzki.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych ściany szpachlowane szpachlą gipsową, malowaną farbą emulsyjną na biało, ściany w łazience i WC murowane nie szpachlowane i nie malowane.

Sufity

Sufity szpachlowane szpachlą gipsową, malowane farbą emulsyjną na biało.

Parapety wewnętrzne

Z aglomarmuru gr. 2cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, internetowa i telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Ogrzewanie budynku - GEPEC.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Łazienki: przyłącza do wanny, umywalki, WC, zawór czerpalny do pralki automatycznej, odpływ z pralki. WC (o ile osobne WC w mieszkaniu jest przewidziane): przyłącza do umywalki i WC.

Wyposażenie kuchni

Przyłącze wody do zlewozmywaka i zmywarki, przyłącze odpływu ze zlewozmywaka i zmywarki.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne.
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 24600 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

City Park to zespół 6 jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Zlokalizowany będzie w Gdańsku Zaspie przy al. Rzeczypospolitej w odległości 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Osiedle położone będzie przy Parku im. Jana Pawła II.Wszystkie budynki będą posiadać hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona będzie w windę. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniać będą zaprojektowane duże nasłonecznione tarasy i balkony.Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana będzie portiernia.Na terenie osiedla zaprojektowane zostały 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.

Termin oddania budynków A i B - budynki wybudowane; budynek C 30.09.2013r; budynek D 30.11.2013r; budynek E 30.06.2015r; budynek F 30.09.2015r.

Inwestycja City Park znajduje się na Zaspie-Młyńcu (0.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja City Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji City Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Inpro S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w gdańskiej dzielnicy Zaspa-Młyniec przy al. Rzeczypospolitej.

Zaspa-Młyniec to mała dzielnica pod względem powierzchni – ma zaledwie 1,2 kilometra kwadratowego. Mieszkanie w tej części miasta wybrało ponad 14 tysięcy osób. Gęstość zaludnienia jest tutaj najwyższa w Gdańsku i wynosi 11 601 osób na kilometr kwadratowy (dane z 2011 roku).

W krajobrazie dzielnicy dominują bloki mieszkalne powstałe w latach 70. i 80. ubiegłego wieku, ale nie brakuje również ogródków działkowych. W latach 90. spółdzielnia „Zaspa” postawiła nowe bloki wzdłuż alei Jana Pawła II – ulicy rozdzielającej Zaspę-Młyniec od Zaspy- Rozstai. Niegdyś Zaspa-Młyniec wchodziła w skład osiedla Zaspa, które w 1992 roku zostało podzielone na dwie części.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji City Park?

Przez aleję Rzeczypospolitej, która rozdziela Zaspę-Młyniec od Zaspy-Rozstai, przebiega linia tramwajowa. Po dzielnicy kursują także autobusy. Przy granicy ze Strzyżą leży przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Zaspa, z którego można dojechać do Gdańska Głównego w 10–12 minut – to najszybszy sposób dotarcia do Śródmieścia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji City Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji City Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 250 m, szkoła w odległości 260 m, przedszkole w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji City Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 230 m, Szpital im. Mikołaja Kopernika w odległości 250 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Eurospar, w odległości 50 m znajduje się Raszczyk, w odległości 50 m znajduje się Kropek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort, w odległości 630 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: