Bastion Wałowa

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Develia

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
Ceny od: 11 000 zł netto/m2
Bastion Wałowa

5 zdjęć

Bastion Wałowa
Bastion Wałowa
Bastion Wałowa
Bastion Wałowa

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Bastion Wałowa dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

W Śródmieściu Gdańska w nowej inwestycji Bastion Wałowa oferujemy Państwu przestronne lokale usługowe usytuowane na parterze z wejściem od ul. Wałowej.

Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy ul. Wałowej oraz sąsiedztwo nowego osiedla gwarantuje właścicielom lokali wielu potencjalnych klientów.

Planując zakup lokalu usługowego, najważniejsza jest odpowiednia lokalizacja i to, jak dane miejsce jest skomunikowane z resztą miasta. W Śródmieściu Gdańska bliskość ważnych arterii drogowych, jak i rozwinięta komunikacja miejska gwarantuje łatwość dojazdu.

Ulica Wałowa to nie tylko doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, ale także prestiżowy adres w pobliżu Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Bramy Stoczniowej.

Obecnie prowadzimy sprzedaż lokali usługowych w III i IV etapie inwestycji Bastion Wałowa, których budowa zostanie ukończona w IV kwartale 2020 r.

W III i IV etapie inwestycji Bastion Wałowa powstają budynki 4 i 5-piętrowe. W elewację budynku zostanie wkomponowany fragment ściany z historycznego budynku, który zapewni projektowi niepowtarzalny klimat.

W inwestycji zaprojektowano 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach.

Ceny lokali są cenami netto.

Inwestycja Bastion Wałowa znajduje się w Śródmieściu, ul. Wałowa (0.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Bastion Wałowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 17 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bastion Wałowa pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 57 do 269 metrów kwadratowych w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 57 do 269 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się w zakresie od 735 410 do 2 954 820 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 000 do 13 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bastion Wałowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Bastion Wałowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aksamitna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bastion Wałowa znajduje się się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole 35 w odległości 60 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3 w Gdańsku w odległości 80 m, Instytut Edukacji Pedagogicznej w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bastion Wałowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Wałowa w odległości 110 m, Przychodnia Aksamitna w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bastion Wałowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się U Krystyny, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Galeria Handlowa Madison.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bastion Wałowa w odległości 110 m znajduje się Gdański Klub Kyokushin Karate, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2020
Data aktualizacji: 25.02.2021
Develia logo

Develia

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: