Osiedle Nowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Nowa, oferowane bezpośrednio przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

pabianicki, Konstantynów Łódzki, ul. Nowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 109 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowa

2 zdjęcia

Osiedle Nowa

Najbliższe inwestycje

  • Srebrna Ostoja
    od: 4 200 zł/m2

    Varitex Sp. z o.o. Sp. K.

  • Arkadia Osiedle
    od: 5 740 zł/m2

    Pro-Inwest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Nowa to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie obszarów Złotna i Smulska.

Wybierając projekty szczególną uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność, ilość pomieszczeń i ich powierzchnię oraz optymalne wykorzystanie działki.

Inwestycja Osiedle Nowa znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, ul. Nowa 4 (0.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z undefined nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pro-Inwest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

Dachówka ceramiczna

Stolarka okienna

Okna PCV trzyszybowe, pięciokomorowe

Ściany

Materiał ścienny typu Porotherm

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, należące do aglomeracji łódzkiej. Powierzchnia miasta wynosi 27,25 km2, a liczba jego mieszkańców to ok. 18 tysięcy. Miasto wzbudza coraz większe zainteresowanie przede wszystkim ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację, gdyż leży na Wysoczyźnie Łaskiej, nad samym Nerem. Od wschodu graniczy z Łodzią, od południa z gminą Pabianice, od zachodu z gminą Lutomiersk, a od północy z gminą Aleksandrów Łódzki. Konstantynów to urokliwe miasto województwa łódzkiego, które w ostatnim czasie przeszło sporo zmian. W ostatnich latach zrealizowano projekt Rewitalizacji centrum Konstantynowa Łódzkiego. Dzięki temu skwery zyskały nowe funkcje - na ich terenie powstał plac zabaw dla dzieci, jak i również skwer został dostosowany do organizacji różnorodnych imprez plenerowych - w zimie natomiast znajduje się na nim lodowisko. Konstantynów Łódzki to przede wszystkim miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku większych aglomeracji. Warto wspomnieć, że coraz więcej zarówno mieszkańców miasta, jak i osób z innych miejscowości zainteresowanych jest pobytem w Ośrodku Wypoczynkowym nad Stawem. Obiekt ten swojej ofercie posiada m.in. wypożyczalnię kajaków oraz rowerów wodnych - zatem jest to idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznych. Ponadto nieopodal znajduje się plaża, niedaleko której umiejscowiona jest altana z grillem, plac zabaw dla dzieci, a także park linowy. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji zbiory Miejskiej Biblioteki dla Dorosłych oraz Miejskiej Biblioteki dla Dzieci.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 710, łącząca Łódź z Błaszkami. Występuje tu również droga krajowa nr 71 - trasa jest północną, zachodnią oraz południową obwodnicą Łodzi. Łączy Stryków z miastem Rzgów. Ponadto mieszkańcy mają dostęp do komunikacji miejskiej, w skład, której wchodzi linia autobusowa 43 A, na trasie Konstantynów Łódzki - Dworzec Łódź Kaliska, linia 43B, która obsługuje trasę Lutomiersk - Konstantynów Łódzki oraz Dworzec Łódź Kaliska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstantynów Łódzki - Srebrna.

Data publikacji: 05.12.2017
Data aktualizacji: 05.02.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: