Sucha 19

Oferta archiwalna

pabianicki, Ksawerów, ul. Sucha 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sucha 19

16 zdjęć

Sucha 19
Sucha 19
Sucha 19
Sucha 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Budujemy do stanu deweloperskiego – w budynkach montujemy okna, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz grzewczą (piec dwufunkcyjny). Przygotujemy posadzki oraz tynki. Zagospodarujemy również teren osiedla (ogrodzenie, utwardzenie podjazdów i drogi wewnętrznej). Tobie pozostaje jedynie wykończenie wnętrz zgodnie z Twoimi marzeniami.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Sucha 19 to kameralne, zamknięte osiedle 9 domów jednorodzinnych, położone przy ulicy Suchej 19 w Ksawerowie, tuż przy granicy z Łodzią.

Domy posiadają powierzchnię użytkową między 81 a 83 m2. Każdy dom ma przypisane co najmniej jedno miejsce postojowe. Do 5 domów przynależy garaż. Na dwóch kondygnacjach zaprojektowaliśmy łącznie 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnię i spiżarnię.

Działki mają powierzchnie od 130 do 330 m2, w zależności od ich położenia na mapie osiedla.

Termin rozpoczęcia prac budowlanych to grudzień 2020 roku, zakończenie prac – lipiec 2022 roku.

Inwestycja Sucha 19 znajduje się w Ksawerowie, ul. Sucha 19 (0.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez Sokoke.

Inwestycja Sucha 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Sucha 19 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokoke przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

To doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta i jednocześnie mieć dostęp do wszystkich ważnych punktów usługowych czy handlowych. Sucha 19 to alternatywa dla osób aktywnych, które cenią sobie spokój i możliwość obcowania z naturą. Bliska odległość do rozległych terenów zielonych, takich jak np. Stawy Stefańskiego, zachęca do długich spacerów oraz jazdy na rowerze.

Powiat pabianicki w województwie łódzkim ma powierzchnię 490 km. kw. Największe miasta powiatu to miasta Konstantynów Łódzki (ok.17 tys. mieszkańców) i Pabianice (ok. 65 tys. mieszkańców). Inne większe miasta powiatu to Lutomiersk, Ksawerów, Dłutów czy Dobroń. W głównych ośrodkach powiatu przeważają powojenne bloki ale najwięcej w powiecie znajdziemy jednorodzinnych budynków mieszkalnych i bliźniaków. 25 % powiatu zajmują tereny leśne. Stolica powiatu leży jedyne 15 km od Łodzi. Na terenie powiatu znajdują się liczne zabytki, głównie związane z pofabrycznym dziedzictwem regionu a także kilkusetletnie kościoły. Większe miasta powiatu posiadają Ośrodki Sportu i Rekreacji, licea a także własne galerie handlowe (CH Echo, Galeria Konstantynów). Świetną komunikację zapewnia nie tylko droga krajowa nr 14, regularne pociągi i autobusy do Łodzi, ale też międzynarodowy port lotniczy, położony zaledwie 1 kilometr od granic powiatu.

Komunikacja

W Pabianicach i okolicach znajduje się kilka przystanków PKS i przystanek PKP obsługujący większość połączeń regionalnych. Do stolicy powiatu dojeżdża też autobus MPK z Łodzi. 1 km. od granic powiatu pabianickiego znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sucha 19?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sucha 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Sucha 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka - Ksawerów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sucha 19 w odległości 370 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 01.05.2021

Inwestycje w pobliżu w Ksawerowie

Oferty w Ksawerowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: