Arkadia Osiedle

Domy na sprzedaż ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

pabianicki, Konstantynów Łódzki, ul. Armii Krajowej 26
Ceny od: 5 740 zł brutto/m2
Arkadia Osiedle

5 zdjęć

Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Arkadia Osiedle dostępnych jest 20 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Arkadia Osiedle logo

Osiedle Arkadia, nowa inwestycja Pro-Inwest Group to odpowiedź na dzisiejsze czasy łącząca nowoczesną elegancję i praktyczne rozwiązania. Lokalizacja na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego z dogodnym dojazdem do centrum, blisko Złotna i Retkini a jednocześnie w nieodległym sąsiedztwie terenów zielonych. Proponujemy m.in. optymalne metraże, garaż w bryle budynku, własny ogródek, 5 pokoi, dwie łazienki a także dodatkowe opcje premium na życzenie . Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Arkadia Osiedle znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, ul. Armii Krajowej 26 (0.2 km od Łodzi), jest realizowana przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Arkadia Osiedle w sprzedaży jest 20 nowych domów o powierzchni od 110 do 113 metrów kwadratowych, w cenie od 630 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 110 do 113 m2 w cenie od 630 000 zł (20 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 20 domów szeregowych.
Powierzchnie domów:
od 110 do 113 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 630 000 do 670 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 740 do 5 925 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, należące do aglomeracji łódzkiej. Powierzchnia miasta wynosi 27,25 km2, a liczba jego mieszkańców to ok. 18 tysięcy. Miasto wzbudza coraz większe zainteresowanie przede wszystkim ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację, gdyż leży na Wysoczyźnie Łaskiej, nad samym Nerem. Od wschodu graniczy z Łodzią, od południa z gminą Pabianice, od zachodu z gminą Lutomiersk, a od północy z gminą Aleksandrów Łódzki. Konstantynów to urokliwe miasto województwa łódzkiego, które w ostatnim czasie przeszło sporo zmian. W ostatnich latach zrealizowano projekt Rewitalizacji centrum Konstantynowa Łódzkiego. Dzięki temu skwery zyskały nowe funkcje - na ich terenie powstał plac zabaw dla dzieci, jak i również skwer został dostosowany do organizacji różnorodnych imprez plenerowych - w zimie natomiast znajduje się na nim lodowisko. Konstantynów Łódzki to przede wszystkim miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku większych aglomeracji. Warto wspomnieć, że coraz więcej zarówno mieszkańców miasta, jak i osób z innych miejscowości zainteresowanych jest pobytem w Ośrodku Wypoczynkowym nad Stawem. Obiekt ten swojej ofercie posiada m.in. wypożyczalnię kajaków oraz rowerów wodnych - zatem jest to idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznych. Ponadto nieopodal znajduje się plaża, niedaleko której umiejscowiona jest altana z grillem, plac zabaw dla dzieci, a także park linowy. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji zbiory Miejskiej Biblioteki dla Dorosłych oraz Miejskiej Biblioteki dla Dzieci.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 710, łącząca Łódź z Błaszkami. Występuje tu również droga krajowa nr 71 - trasa jest północną, zachodnią oraz południową obwodnicą Łodzi. Łączy Stryków z miastem Rzgów. Ponadto mieszkańcy mają dostęp do komunikacji miejskiej, w skład, której wchodzi linia autobusowa 43 A, na trasie Konstantynów Łódzki - Dworzec Łódź Kaliska, linia 43B, która obsługuje trasę Lutomiersk - Konstantynów Łódzki oraz Dworzec Łódź Kaliska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arkadia Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Arkadia Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstantynów Łódzki - Łódzka 171.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 12.07.2021
Arkadia Osiedle logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Konstantynowska 34 94-303 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: