Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Arkadia Osiedle

Domy na sprzedaż ul. Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez

Pro-Inwest Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, ul. Armii Krajowej 26

Najbliższe inwestycje

Arkadia OsiedleArkadia Osiedle

5 zdjęć

Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle
Arkadia Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Arkadia Osiedle logo

Osiedle Arkadia, nowa inwestycja Pro-Inwest Group to odpowiedź na dzisiejsze czasy łącząca nowoczesną elegancję i praktyczne rozwiązania. Lokalizacja na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego z dogodnym dojazdem do centrum, blisko Złotna i Retkini a jednocześnie w nieodległym sąsiedztwie terenów zielonych. Proponujemy m.in. optymalne metraże, garaż w bryle budynku, własny ogródek, 5 pokoi, dwie łazienki a także dodatkowe opcje premium na życzenie . Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Arkadia Osiedle znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, ul. Armii Krajowej 26 (0.2 km od Łodzi), została zrealizowana przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Arkadia Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Arkadia Osiedle w sprzedaży jest 14 nowych domów o powierzchni 110 metrów kwadratowych , w cenie od 750 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, należące do aglomeracji łódzkiej. Powierzchnia miasta wynosi 27,25 km2, a liczba jego mieszkańców to ok. 18 tysięcy. Miasto wzbudza coraz większe zainteresowanie przede wszystkim ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację, gdyż leży na Wysoczyźnie Łaskiej, nad samym Nerem. Od wschodu graniczy z Łodzią, od południa z gminą Pabianice, od zachodu z gminą Lutomiersk, a od północy z gminą Aleksandrów Łódzki. Konstantynów to urokliwe miasto województwa łódzkiego, które w ostatnim czasie przeszło sporo zmian. W ostatnich latach zrealizowano projekt Rewitalizacji centrum Konstantynowa Łódzkiego. Dzięki temu skwery zyskały nowe funkcje - na ich terenie powstał plac zabaw dla dzieci, jak i również skwer został dostosowany do organizacji różnorodnych imprez plenerowych - w zimie natomiast znajduje się na nim lodowisko. Konstantynów Łódzki to przede wszystkim miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku większych aglomeracji. Warto wspomnieć, że coraz więcej zarówno mieszkańców miasta, jak i osób z innych miejscowości zainteresowanych jest pobytem w Ośrodku Wypoczynkowym nad Stawem. Obiekt ten swojej ofercie posiada m.in. wypożyczalnię kajaków oraz rowerów wodnych - zatem jest to idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznych. Ponadto nieopodal znajduje się plaża, niedaleko której umiejscowiona jest altana z grillem, plac zabaw dla dzieci, a także park linowy. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji zbiory Miejskiej Biblioteki dla Dorosłych oraz Miejskiej Biblioteki dla Dzieci.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arkadia Osiedle?

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 710, łącząca Łódź z Błaszkami. Występuje tu również droga krajowa nr 71 - trasa jest północną, zachodnią oraz południową obwodnicą Łodzi. Łączy Stryków z miastem Rzgów. Ponadto mieszkańcy mają dostęp do komunikacji miejskiej, w skład, której wchodzi linia autobusowa 43 A, na trasie Konstantynów Łódzki - Dworzec Łódź Kaliska, linia 43B, która obsługuje trasę Lutomiersk - Konstantynów Łódzki oraz Dworzec Łódź Kaliska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arkadia Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2856 metrów od inwestycji Arkadia Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Retkinia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arkadia Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia Osiedle znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim w odległości 889 m, szkoła w odległości 913 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arkadia Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 991 m znajduje się Frajda.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia Osiedle w odległości 743 m znajduje się boisko / kort, w odległości 933 m znajduje się boisko / kort, w odległości 970 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 13.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023