Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Słowiańska 23

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż al. Słowiańska, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Development

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, al. Słowiańska 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słowiańska 23Słowiańska 23

5 zdjęć

Słowiańska 23
Słowiańska 23
Słowiańska 23
Słowiańska 23

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 29 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 5 000 zł/m2 brutto - zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 45 000 zł brutto - zakup nieobowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Ta nieruchomość przykuwa wzrok swoją minimalistyczną elegancką architekturą. Już na pierwszy rzut oka nowe mieszkania na Bielanach oferują komfort i zachęcają do tego, aby wejść i się w nich rozgościć. Zainteresowani zakupem apartamentów w tej atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie mogą wybierać spośród 29 lokali znajdujących się na 5 kondygnacjach.

Niski, kameralny budynek jest tym, czego szukasz dla siebie i bliskich? Zapraszamy na Aleję Słowiańska 23 – ten adres może stać się miejscem, pod którym w ciągu najbliższych tygodni zameldujesz się wraz z rodziną.

Nasza najnowsza inwestycja powstała zgodnie ze współczesnymi trendami architektonicznymi. Jest atrakcyjna wizualnie, świetnie sytuowana, wykonana z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Ponadto w budynku znajdują się mieszkania o różnym układzie i metrażu wynoszącym od 34.92m2 do 156.26m2. Każdy inwestor – bez względu na oczekiwania i budżet, jakim dysponuje znajdzie wśród nich swój wymarzony lokal.

Mamy też propozycję dla przedsiębiorców, którzy chcą kupić lokal usługowy, handlowy lub biurowy. Na parterze znajduje się miejsce, gdzie może powstać i rozwijać się Twój punkt. Duże przeszklone witryny i sąsiedztwo apartamentowców oraz rozwinięta infrastruktura w dzielnicy gwarantują sukces przedsięwzięcia!

Inwestycja Słowiańska 23 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, al. Słowiańska 23 (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja Słowiańska 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słowiańska 23 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 5 000 zł/m2 brutto - zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Bielany to dzielnica atrakcyjna i dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy. W pobliżu nowo powstałego budynku funkcjonują sklepy, lokale usługowe, przedszkola i szkoły. Zaledwie 8 minut jazdy stąd znajduje się Akademia Wychowania Fizycznego. Dojazd na inne uczelnie czy do zakładów pracy również jest łatwy. Znajdujące się niedaleko stacja metra, a także przystanki autobusowe i tramwajowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się w różne rejony stolicy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji przy Alei Słowiańskiej 23 w Warszawie. To właśnie na Bielanach możesz zamieszkać, ciesząc się wszystkim urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem, jaki daje to miejsce.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słowiańska 23?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słowiańska 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 121 metrów od inwestycji Słowiańska 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Słodowiec 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słowiańska 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słowiańska 23 znajduje się 77 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 89 m, przedszkole w odległości 161 m, szkoła w odległości 164 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słowiańska 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: White Dental Clinic w odległości 258 m, Medica Pro Familia w odległości 263 m, AB Ortodoncja w odległości 359 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słowiańska 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Carrefour Express Żeromskiego 1, w odległości 295 m znajduje się Żabka, w odległości 303 m znajduje się Przystanek Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słowiańska 23 w odległości 356 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 383 m znajduje się Hala Sportowa BKKK, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.02.2021
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023