Czechowicka 9A

3 wille miejskie przy Parku Wschodnim

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrobud Sp. z o.o.

Ceny od: 8 490 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Czechowicka 9A dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.4
1
40,49 m²
Parter

Opis Inwestycji

Czechowicka 9a – Krzyki dla ceniących komfort i ciszę---------------------------------------------------------------------------------------Czechowicka 9a to kameralne osiedle zlokalizowane przy zacisznej uliczce Księża Małego. W 3. trzykondygnacyjnych willach miejskich powstaną tylko 34 mieszkania, każde z balkonem, tarasem lub prywatnym ogrodem. Modernistyczna spokojna architektura w sąsiedztwie Parku Wschodniego gwarantuje niezwykły komfort życia w stałym kontakcie z naturą. Otaczające rozległe tereny rekreacyjne sprawiają, że niezależnie od pory roku można tu poczuć wakacyjną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i dającą ukojenie po dniu pełnym wyzwań. Metraże lokali 1-4 pokojowych, także dwupoziomowych z antresolami mieszczą się w przedziale 40-115m2. Do dyspozycji Mieszkańców będą wyłącznie podziemne 43 miejsca postojowe, winda, plac zabaw i dedykowane miejsce do przechowywania rowerów. Czechowicka 9a idealnie komponuje się z okoliczną niską zabudową, jej położenie blisko centrum zapewnia szybką komunikację, a bogata infrastruktura – wygodę. Nasza nowa inwestycja na wrocławskich Krzykach to propozycja dla osób, którym zależy na korzystaniu ze wszystkich profitów jakie oferuje stolica Dolnego Śląska, a które jednocześnie pragną mieszkać w luksusie strefy wolnej od wielkomiejskiego gwaru.Park Wschodni na wyciągnięcie ręki---------------------------------------------------------------------------------------Czechowicka 9a znajduje się zaledwie 50 m od Parku Wschodniego. To wyjątkowe miejsce, w którym drzewa i kaskady wodne szumią jak nigdzie indziej. Dlaczego? Otóż Park Wschodni jest przykładem nurtu ekologicznego w sztuce projektowania zieleni, co sprawia, że możemy obcować z dziką przyrodą zaadaptowanego lasu łęgowego zaledwie 5 km od Rynku. Zachwyt budzą tu starodrzew, piękne polany oraz liczne ptactwo i zwierzyna – m.in. czaple, sarny i zające. Taka rekomendacja mocno zachęca do spacerów i aktywnego wypoczynku. Wspólne spędzanie czasu zwłaszcza na świeżym powietrzu to zawsze idealny pomysł na udany dzień dla całej rodziny. W parku wytyczone zostały ścieżki biegowe, zaprojektowano urokliwe alejki oraz promenady nad brzegiem rzeki. Ponad 30 ha terenu pozwoli każdemu z Mieszkańców Czechowickiej 9a znaleźć własny sposób na weekendową rekreację oraz codzienną regenerację i wyciszenie.Dostępne mieszkania:---------------------------------------------------------------------------------------1. BUDYNEK A, ul. Czechowicka 9a:- 1-pok. 40,49m2 : 1 szt.OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ!Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Sprzedaży:kom. 605 234 900kom. 603 184 151lub[email protected]

Inwestycja Czechowicka 9A znajduje się na Księżu Małym, ul. Czechowicka 9A-C (4.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrobud Sp. z o.o..

Inwestycja Czechowicka 9A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Czechowicka 9A pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych w cenie od 8 490 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 40 m2 w cenie od 343 760 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrobud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 256 do 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 40 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 343 760 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 490 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Czechowicka 9A

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czechowicka 9A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Czechowicka 9A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głubczycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowicka 9A znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 99 w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czechowicka 9A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia Opolska, w odległości 370 m znajduje się Giro Deli.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowicka 9A w odległości 440 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 28.08.2019

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie