Apartamenty Eugeniusza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Eugeniusza, oferowane bezpośrednio przez

VRD DEVELOPMENT

Łódź, Górna, Ruda, ul. Eugeniusza 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Eugeniusza

3 zdjęcia

Apartamenty Eugeniusza
Apartamenty Eugeniusza
Apartamenty Eugeniusza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w hali garażowej - 35000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Eugeniusza Apartamenty to nowe miejsce na mapie Łodzi, zlokalizowane pod adresem Eugeniusza 13 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Górna. Apartamenty usytuowane są w pobliżu docenianym przez wielu Łodzian osiedla Beczkowa.

To idealna lokalizacja dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do pozostałych dzielnic miasta łatwy dostęp zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bliskim sąsiedztwie znajdują się piękne tereny zielone, parki (m. in. Park Rudzka Góra, Park Sielanka), stawy (Stawy Jana i Stawy Stefańskiego), ścieżki rowerowe, szkoły, przedszkola oraz centrum handlowe Port Łódź.

Do użytkowania mieszkańców zostanie oddanych 11 komfortowych mieszkań (2, 3 i 4-pokojowych), starannie zaprojektowanych z naciskiem na przestrzeń i funkcjonalność. Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z myślą o łatwym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb, dlatego ich układy są zróżnicowane. Do mieszkania na parterze przynależy rozległy ogród, a na wyższych kondygnacjach balkony zapewniające dodatkową przestrzeń do aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców dostępne są miejsca postojowe w hali garażowej, miejsca naziemne oraz winda.

4-piętrowa kameralna zabudowa z dala od miejskiego zgiełku, otoczenie zielonych terenów sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi, przemyślana koncepcja architektoniczna oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, że Apartamenty Eugeniusza to wymarzone miejsce do mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Eugeniusza znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Eugeniusza 13 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez VRD DEVELOPMENT.

Inwestycja Apartamenty Eugeniusza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Eugeniusza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VRD DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Eugeniusza?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Eugeniusza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 426 metrów od inwestycji Apartamenty Eugeniusza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Eugeniusza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Eugeniusza znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 7 w odległości 380 m, e-Maluch w odległości 420 m, szkoła w odległości 447 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Eugeniusza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Anna Drath w odległości 167 m, Okulista w odległości 242 m, NZOZ „Teraz zdrowie” w odległości 598 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Eugeniusza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 207 m znajduje się Lidl, w odległości 282 m znajduje się Dino, w odległości 366 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Eugeniusza w odległości 397 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 401 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 665 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 06.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: