Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Mehoffera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mehoffera, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Mehoffera 36

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 288 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody MehofferaOgrody Mehoffera

4 zdjęcia

Ogrody Mehoffera
Ogrody Mehoffera
Ogrody Mehoffera
Ogrody Mehoffera

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Elewacja

Ściany zewnętrzne osłonowe murowane z pustaka ceramicznego typu POROTHERM gr. 25 cm, ocieplone metodą lekko - mokrą, wykończone tynkiem cienkowarstwowym według rozwiązań systemowych.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV dwuszybowe, okucia obwiedniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności antywłamaniowej.

Balkony

Posadzki balkonów wyłożone terrakotą mrozoodporną, balustrady stalowe malowane, doprowadzona instalacja elektryczna (oświetlenie górne nad wejściem - zakończone kostką).

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Wykończone tynkiem gipsowym, mokrym III kategorii, bez malowania.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym, mokrym III kategorii, bez malowania.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, RTV, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Kotłownia własna.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

W kuchniach przewidziane są kuchenki elektryczne oraz doprowadzone wszystkie instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

“Ogrody Mehoffera” to trzpiętrowy kameralny blok z zalesionym patio. Zbudowanych zostanie 127 mieszkań o poszukiwanych metrażach od 25 do 96 m2 . Przeważają mieszkania dwupokojowe do 50m2 o funkcjonalnych rozkładach.INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, Białołęka ul. Mehoffera skrzyżowanie z ulicą Talarową (południow-zachodnia strona)Budynek wielorodzinny ze 127 lokalami mieszkalnymi i jednym usługowym.4 kodygnacje (podwyższony parter i 3 piętra)94 podziemne miejsca garażowe i 37 miejsc naziemnych pod wiatami.Wewnętrzne patio  wychodzące na zadrzewiony ogród – całość ogrodzona.Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.Budynek zbudowany na podwyższonej płycie garażowej pozwala na uzyskanie wysokiego parteru poprawiającego komfort mieszkania lokatorów najniszego poziomu. Od strony południowej budynek sąsiaduje z małym lasem, kórego część wchodzi na teren inwestycji tworząc park ze starodrzewem. Inwestor zachowa większość dużych drzew tworzących wyjątkowy klimat tego miejsca. Zamknięta część z parkiem i patio pozwoli mieszkańcom komfortowo i bezpiecznie odpoczywać w zielonym ogrodzie własnego domu.Dobrze zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni to oferta w szczególności dla osób młodych. W budynku przeważają mieszkania dwupokojowe do 50m2. Jest też kilka jednopokojowych o powierzchni do 35m2 orzaz kilkanaście większych trzy i czteropokojowych do 96 m2. Wielkość lokali dostosowana jest do obecnego zapotrzebowania rynkowego.

Inwestycja Ogrody Mehoffera znajduje się na Tarchominie, ul. Mehoffera 36 (11.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Ogrody Mehoffera została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Mehoffera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Mehoffera 36.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Mehoffera?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Mehoffera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2328 metrów od inwestycji Ogrody Mehoffera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Płudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Mehoffera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Mehoffera znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 86 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka w odległości 120 m, przedszkole w odległości 177 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Mehoffera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentica Stomatologia Rodzinna w odległości 252 m, Endodentica w odległości 257 m, Art Dent w odległości 495 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Mehoffera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 266 m znajduje się Żabka, w odległości 491 m znajduje się Super Dziadek, w odległości 503 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Mehoffera w odległości 421 m znajduje się boisko / kort, w odległości 474 m znajduje się boisko / kort, w odległości 494 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023