Login City

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grabiszyńska, oferowane bezpośrednio przez Vantage Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Login City

6 zdjęć

Login City
Login City
Login City
Login City

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Grabiszyn IV
  od: 9 400 zł/m2

  Nowy Grabiszyn IV

  Spravia

  Mieszkanie Gajowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Grabiszyńska
  3 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 36-88 m2
  • Mieszkań: 32
  • Pokoje: 2-5
 • Jęczmienna 18

  Jęczmienna 18

  Town House Sp. z o.o.

  Mieszkanie Stare Miasto, Wrocław
  ul. Jęczmienna 18
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 25-48 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 1-2
 • Planty Racławickie
  od: 9 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Planty Racławickie

  Archicom S.A.

  Mieszkanie Osiedle Krzyki, Krzyki, Wrocław
  ul. Racławicka
  4.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 39-75 m2
  • Mieszkań: 72
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Login City to inwestycja zlokalizowana w centrum miasta, kilka minut do Rynku (ul. Grabiszyńska), przy jednoczesnej bliskości atrakcyjnych miejsc takich jak Centrum Historii Zajezdnia, czy terenów zielonych. W pobliżu inwestycji znajduje się bowiem jeden z największych Wrocławskich parków - Park Grabiszyński. Na atrakcyjność lokalizacji ma wpływ również bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej i infrastruktury. Poczucia miejskiej wygody dopełni garaż podziemny dla mieszkańców.

Login City to budynek o modernistycznej formie i oryginalnej elewacji. Jego wnętrze wypełni 138 dopracowanych w każdym szczególe klimatycznych mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony, tarasy lub ogródki, natomiast na ostatniej kondygnacji lokale posiadać będą także antresole. Inwestycja wyposażona zostanie również w komórki lokatorskie, plac zabaw oraz rowerownię. Uzupełnieniem oferty mieszkaniowej inwestycji będą lokale usługowe na parterze oraz powierzchnie biurowe mieszące się na I i II piętrze.

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w lokalizacji dającej zarówno możliwość zaszycia się w parku, jak i skorzystania z atrakcji miasta – Login City będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Zróżnicowany metraż - mieszkania o powierzchni od 37 do 107 m2

ZALOGUJ SIĘ W MIEŚCIE

Inwestycja Login City znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (3.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja Login City została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Login City nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vantage Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Login City?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Login City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Login City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bzowa (Centrum Zajezdnia).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Login City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Login City znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 59 w odległości 300 m, Dziecięce Studium Baletowe BALERINKA w odległości 320 m, Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu Kolorowa Akademia w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Login City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Login City w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.02.2017
Data aktualizacji: 01.06.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: