Kameralna Klecina

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVantage Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Partynice House(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Opis Inwestycji

Kameralna Klecina

Poczuj ciepło rodzinnego domu! A gdyby tak przenieść się na chwilę do okresu dzieciństwa? Gdy dni wypełnione były beztroską zabawą i śmiechem kolegów z podwórka. Wszyscy sąsiedzi doskonale się znali, a życie toczyło się spokojnym rytmem. Do takiej sielanki możesz powrócić, kupując mieszkanie w inwestycji Kameralna Klecina. Żyj lokalnie - Projekt został zlokalizowany na zielonej Klecinie, gdzie nie brakuje punktów usługowych, żłobków, przedszkoli i sklepów. Na większe zakupy mieszkańcy mogą wybrać się do Alei Bielany, a dojazd nie zajmie im więcej niż 10 minut.Kameralna Klecina jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z 3 linii autobusowych oraz 2 połączeń tramwajowych (7 i 17), których pętle znajdują się blisko inwestycji.Otocz się zielenią Kameralna Klecina leży w spokojnej okolicy, gdzie nie brakuje terenów rekreacyjnych.W sąsiedztwie inwestycji znajduje się klimatyczny Park Kleciński oraz trasa spacerowa wzdłuż rzeki Ślęzy. Stąd także niedaleko do malowniczego Parku Południowego, który latem tętni życiem. Otwarty wewnętrzny dziedziniec inwestycji z własnym placem zabaw to idealne miejsce do umacniania sąsiedzkich więzi.Na swoim, domowoW projekcie Kameralna Klecina znajduje się 79 mieszkań w 5 budynkach. W czterech z nich o charakterze willowym zlokalizowano jedynie po 6 lokali. Metraże oscylują w granicach od 32 do 99 m2. Mieszkańcy mogą wypoczywać na prywatnych tarasach o powierzchni do 40 m2 lub w ogrodach o metrażu do 113 m2. Inwestycja posiada parking podziemny. Klienci, którzy potrzebują więcej miejsca na sezonowe przechowywanie mogą zakupić jedną z funkcjonalnych komórek lokatorskich lub pomieszczeń na jednoślady. Kameralna Klecina to najlepszy wybór dla rodzin. Spokojne i bezpieczne osiedle z szeroką ofertą edukacyjną tworzy idealne warunki do życia.

Inwestycja Kameralna Klecina znajduje się na Klecinie, ul. Kobierzycka (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vantage Development S.A..

Inwestycja Kameralna Klecina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kameralna Klecina pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 89 metrów kwadratowych w cenie od 7 142 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vantage Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (29).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kameralna Klecina

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralna Klecina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Kameralna Klecina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralna Klecina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna Klecina w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2018

Data aktualizacji: 01.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie