Dorzecze Legnickiej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVantage Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 223 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Legnicka 60C(0.3 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka 60C (3.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 670/m2
  Legnicka 60C
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 129
  Powierzchnia: 13 - 31 m2
  Liczba pokoi: 1
  By made
 • Legnicka Street Etap II(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 100/m2
  Legnicka Street Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 39 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 15 ofert
  Popowice Development Sp. z o.o.
 • Port Popowice(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Białowieska (4.2 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 987/m2
  Port Popowice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 41 - 106 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 28 ofert
  Vantage Development S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Dorzecze Legnickiej

TWOJE DORZECZEMotywem przewodnim architektury jest spokojna nizinna rzeka i jej przyroda. Już same nazwy okolicznych ulic, nawiązują do dopływów Odry. Mała Panew, Kłodnica, Bystrzyca, Stobrawa, Barycz… na pewno znasz je z weekendowych wycieczek. Ulice te idealnie wpisują się także w koncepcję „miejskich rzek”, gdyż wszystkie one łączą się z ul. Legnicką, tak jak wszystkie rzeki, które użyczyły im swoich nazw, toczą swe wody do Odry, wchodząc w skład jej dorzecza.ZNAJDŹ SWOJĄ PRZYSTAŃSześciociokondygnacyjne, nowoczesne budynki zaprojektowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do wykończenia elewacji wykorzystane będą wysokiej jakości materiały. W holach głównych każdego z budynków, a także na piętrach, pojawią się eleganckie elementy dekoracyjne nawiązujące do przy-rody dolnośląskich dopływów Odry. Budynki mieszkaniowe będą oddzielone od siebie obszernymi zielonymi skwerami obsadzonymi unikalną, wodną roślinnością. Na terenie osiedla znajdzie się ścieżka edukacyjna inspirowana regionalną florą i fauną, a także też ławeczki do odpoczynku i place zabaw dla maluchów.ZAKOTWICZ NA DŁUŻEJMożesz wybrać spośród 640 komfortowych, funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań. W pierwszym etapie budowy zostanie oddanych 288 lokali. Metraże oscylują od 26 mkw do 98 mkw, każdy więc znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. Mieszkania posiadają do wyboru: balkony, tarasy lub ogródki, a duże okna pozwolą cieszyć się widokiem zieleni na zewnątrz, przypominając, że to właściwy port!Wszystkim zmotoryzowanym zapewnimy wygodny parking podziemny oraz naziemne miejsca parkingowe. Na osiedlu znajdą się też komórki lokatorskie i rowerownie.IA etap- oddany do użytkowaniaIB etap – oddany do użytkowaniaII etap – oddany do użytkowaniaIII etap – IV kw. 2019 (w trakcie wydawania mieszkań)

Inwestycja Dorzecze Legnickiej znajduje się na Popowicach, ul. Małopanewska 6 (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Vantage Development S.A..

Inwestycja Dorzecze Legnickiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 640 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dorzecze Legnickiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 91 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vantage Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 640 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dorzecze Legnickiej

PŁYŃ Z NURTEM MIASTA Gdy patrzymy na plan miasta, naszą uwagę przyciągają główne komunikacyjne arterie, szerokie i ciągnące się na długości wielu kilometrów. To z nimi łączy się system bocznych ulic doprowadzających ruch z okolicznych osiedli i dalej położonych terenów. Nie trzeba dużej wyobraźni, by w tych arteriach zo-baczyć wielkie „miejskie rzeki”, a w pomniejszych ulicach – siatkę dopływów codziennie niosących fale ludzi ku ich celowi. Jedną z takich głównych „miejskich rzek” Wrocławia jest ul. Legnicka, stanowiąca podstawową oś komunikacyjną dla całej zachodniej części miasta. To właśnie wizja ul. Legnickiej jako wielkiej „miejskiej rzeki” stanowiła jedną z inspiracji dla naszej nowej inwestycji – Dorzecza Legnickiej – wyjątkowego miejsca dla ludzi, którzy lubią płynąć z głównym nurtem miasta. NATURALNIE, ŻE W CENTRUM Dorzecze Legnickiej to położone na Gądowie, czyli kilka minut od centrum, komfortowe osiedle, które z powodzeniem łączy walory przyrodnicze z atutami tętniącego życiem nowoczesnego miasta. Tutaj masz wszystko. Jesteś w sąsiedztwie galerii handlowych, kin, restauracji, szkół i przedszkoli. Żyjesz w bliskości głównej arterii miasta, najważniejszych ciągów komunikacyjnych, ale przede wszystkim w otoczeniu kilku dużych parków i unikalnej przyrody.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dorzecze Legnickiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Dorzecze Legnickiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małopanewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dorzecze Legnickiej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne " Bajka" w odległości 340 m, Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza Akademia 5 filarów w odległości 390 m, Publiczne Przedszkole Sowia Akademia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dorzecze Legnickiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Tesco, w odległości 280 m znajduje się Magnolia Park, w odległości 300 m znajduje się TK Maxx.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dorzecze Legnickiej w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2017

Data aktualizacji: 03.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie