Ursa Smart City

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hennela, oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Hennela

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1264 oferty w najbliższej okolicy!

Ursa Smart City

4 zdjęcia

Ursa Smart City
Ursa Smart City
Ursa Smart City
Ursa Smart City

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Ursa Smart City logo

Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, bo to najbezpieczniejsze i najszybciej rozwijające się miejsce w Warszawie. Ponadto dogodna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że całe miasto masz pod ręką.

Nowoczesne budynki ze znakomicie rozplanowanymi mieszkaniami i spójny układ przestrzenny wokół inwestycji tworzą harmonijną całość.

URSA Smart City to miejsce, w którym idee komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności przełożyły się na konkretne rozwiązania przestrzenne i architektoniczne. Budując od podstaw to nowoczesne osiedle w Ursusie i oddając je teraz w ręce mieszkańców, z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że przystosowaliśmy rzeczywistość do marzeń, a nie odwrotnie.

• 357 mieszkania

• metraż od 26 do 108 m2

• większość to lokale 2- i 3-pokojowe

• garaże podziemne

• komórki lokatorskie

Inwestycja Ursa Smart City znajduje się na Szamotach, ul. Hennela (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Ursa Smart City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 357 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ursa Smart City nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 357 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursa Smart City?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursa Smart City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ursa Smart City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursus-Ratusz 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursa Smart City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursa Smart City znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m, Społeczne Gimnazjjum Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ursa Smart City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hipokrates w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ursa Smart City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Factory Ursus.

Data publikacji: 05.10.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: