Art Deco Marymont

17 zdjęć

Art Deco Marymont
Art Deco Marymont
Art Deco Marymont
Art Deco Marymont

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Art Deco Marymont dostępnych jest 28 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (28)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy
 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (10): 2-5,5 m2 10.000 PLN/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc) : platforma - 60.000 PLN, możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca dla mieszkań powyżej 85m2.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań w tym 28 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 109 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 1 071 792 do 2 182 458 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 19 400 do 24 800 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna 30.000 pln.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Art Deco Marymont znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Art Deco Marymont logo

Art Deco Marymont jest trzecim z projektów w stylu art déco realizowanym przez Terra Casa S.A. w Warszawie. Ten kameralny, składający z się z 34 apartamentów budynek, powstaje przy ulicy Podleśnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Spokojna okolica prestiżowej dzielnicy Marymont, wyróżnia się bogactwem terenów zielonych i oszczędną zabudową. Dzięki bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych łatwo stąd dostać się zarówno do centrum miasta, jak również na główne trasy wylotowe Warszawy.

Klasyczna elegancja stylu art déco wyróżniająca bryłę budynku, znajdzie swoje odzwierciedlenie również we wnętrzach części wspólnych. Lobby, korytarze i klatki schodowe wykończone z dbałością o najmniejsze detale stanowić będą wizytówkę Art Deco Marymont.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 42 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz prywatna minisiłownia. Jednym z wielu zaprojektowanych udogodnień codziennego życia lokatorów będzie system handsfree umożliwiający poruszanie się po częściach wspólnych bez konieczności używania klucza. Znajdą się tu także specjalne skrzynki pocztowe do zdalnego odbierania przesyłek kurierskich oraz stacja obsługi rowerów.

Art Deco Marymont będzie budynkiem energooszczędnym. Prąd niezbędny do eksploatacji części wspólnych będzie produkowany przez własny system fotowoltaiczny, a oświetlenie zostanie zrealizowane wyłącznie z wykorzystaniem energooszczędnych źródeł LED. Warto także wspomnieć o systemie odzyskiwania wody deszczowej na potrzeby podlewania roślin na terenach przynależnych do budynku.

Inwestycja Art Deco Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Podleśna null (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Terra Casa S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Art Deco Marymont w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 109 metrów kwadratowych , w cenie od 19 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Terra Casa S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich 2-5,5 m2 10.000 PLN/m2.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Art Deco Marymont?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Deco Marymont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Art Deco Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lektykarska 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Art Deco Marymont znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Marymont znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XLI Liceum Ogólnokształcące w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Deco Marymont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Carrefour Market. Ponadto w odległości 5,5 km znajduje się Galeria Handlowa Młociny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Marymont w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Stajnia Argos.

Data publikacji: 30.12.2022
Data aktualizacji: 26.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Marymoncie Kaskadzie

Oferty na Marymoncie Kaskadzie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: