Art Deco Marymont

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Podleśna, oferowane bezpośrednio przez

Terra Casa S.A.

Warszawa, Bielany, Las Bielański, ul. Podleśna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 226 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Art Deco MarymontArt Deco Marymont

17 zdjęć

Art Deco Marymont
Art Deco Marymont
Art Deco Marymont
Art Deco Marymont
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy
 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc) : platforma - 60.000 PLN

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Art Deco Marymont logo

Art Deco Marymont jest trzecim z projektów w stylu art déco realizowanym przez Terra Casa S.A. w Warszawie. Ten kameralny, składający z się z 34 apartamentów budynek, powstaje przy ulicy Podleśnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Spokojna okolica prestiżowej dzielnicy Marymont, wyróżnia się bogactwem terenów zielonych i oszczędną zabudową. Dzięki bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych łatwo stąd dostać się zarówno do centrum miasta, jak również na główne trasy wylotowe Warszawy.

Klasyczna elegancja stylu art déco wyróżniająca bryłę budynku, znajdzie swoje odzwierciedlenie również we wnętrzach części wspólnych. Lobby, korytarze i klatki schodowe wykończone z dbałością o najmniejsze detale stanowić będą wizytówkę Art Deco Marymont.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 42 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz prywatna minisiłownia. Jednym z wielu zaprojektowanych udogodnień codziennego życia lokatorów będzie system handsfree umożliwiający poruszanie się po częściach wspólnych bez konieczności używania klucza. Znajdą się tu także specjalne skrzynki pocztowe do zdalnego odbierania przesyłek kurierskich oraz stacja obsługi rowerów.

Art Deco Marymont będzie budynkiem energooszczędnym. Prąd niezbędny do eksploatacji części wspólnych będzie produkowany przez własny system fotowoltaiczny, a oświetlenie zostanie zrealizowane wyłącznie z wykorzystaniem energooszczędnych źródeł LED. Warto także wspomnieć o systemie odzyskiwania wody deszczowej na potrzeby podlewania roślin na terenach przynależnych do budynku.

Inwestycja Art Deco Marymont znajduje się w Lesie Bielańskim, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Terra Casa S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Art Deco Marymont nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Terra Casa S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Art Deco Marymont?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Deco Marymont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 910 metrów od inwestycji Art Deco Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słodowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Art Deco Marymont znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Marymont znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XLI Liceum Ogólnokształcące w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Art Deco Marymont jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatna Klinika Stomatologiczna w odległości 247 m, FizjoPlace w odległości 257 m, Przychodnia Klaudyny w odległości 398 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Deco Marymont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Carrefour Market. Ponadto w odległości 5,5 km znajduje się Galeria Handlowa Młociny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Marymont w odległości 129 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 177 m znajduje się boisko / kort, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.12.2022
Data aktualizacji: 18.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: