Ostródzka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Talo Development

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Ostródzka 168

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 205 ofert w najbliższej okolicy!

Ostródzka Park

6 zdjęć

Ostródzka Park
Ostródzka Park
Ostródzka Park
Ostródzka Park

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

„Ostródzka Park" to zespół dwóch funkcjonalnych budynków wielorodzinnych o eleganckiej architekturze i reprezentacyjnym wykończeniu tworzących wraz z towarzyszącą infrastrukturą, spójną i uporządkowaną przestrzeń w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji.

B01 - 4-kondygnacyjny budynek w kształcie odwróconej litery U z garażem podziemnym, wyposażony w dwie windy oraz komórki lokatorskie. W budynku znajduje się 77 mieszkań - 22 mieszkania 2-pokojowe od 43 m2 do 48 m2, 47 mieszkań 3-pokojowych od 53 m2 do 60 m2 oraz 8 mieszkań 4-pokojowych o powierzchni 90 m2.

B02 - 3-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, wyposażony w windę oraz komórki lokatorskie. W budynku znajduje się 15 mieszkań - 3 mieszkania 2-pokojowe od 38 m2 do 39 m2 oraz 12 mieszkań 3-pokojowych od 49 m2 do 59 m2.

Mieszkania charakteryzują się praktycznym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrymi warunkami nasłonecznienia. Mieszkania na parterze posiadają indywidualny ogródek z tarasem, a w każdym z mieszkań na piętrze znajduje się duży i zadaszony balkon dostępny z pokoju dziennego.

UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:

• wewnętrzy dziedziniec rekreacyjny z urządzoną zielenią i stawem,

• garaż i kondygnacje podziemne połączone cichobieżnymi windami,

• komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych oraz w garażu podziemnym,

• indywidualne ogródki oraz tarasy na parterze,

• duże i zadaszone balkony na piętrach w pokojach dziennych,

• okna 3-szybowe,

• drzwi antywłamaniowe.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

Inwestycja Ostródzka Park znajduje się na Grodzisku, ul. Ostródzka 168 (10.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Talo Development.

Inwestycja Ostródzka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ostródzka Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Talo Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, patio / dziedziniec, własny akwen, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Ostródzka Park” zlokalizowana jest w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy – Białołęce przy ul. Ostródzkiej 168, w otoczeniu zabudowy jedno i wielorodzinnej. W pobliżu inwestycji znajdują się: przystanki ZTM Ostródzka-Szkoła 02 i Berensona 02 (200 m - 134, 304, 334, N14), Veturilo (450 m) Szkoła Podstawowa (270 m), Przedszkole (450 m), siłownia (500 m), salon kosmetyczny (280 m), liczne sklepy (Biedronka 900 m, NETTO 1200 m), restauracja, piekarnia, cukiernia oraz drogeria w promieniu 1000 m.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostródzka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Ostródzka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Berensona-Kanał 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 368 w odległości 290 m, Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole Gucio w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostródzka Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostródzka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Fresh, w odległości 390 m znajduje się u Małgosi, w odległości 420 m znajduje się Galeria wypieków.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka Park w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2019
Data aktualizacji: 26.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: