Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ostródzka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ostródzka, oferowane bezpośrednio przez

Talo Development

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Ostródzka 168

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 577 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostródzka ParkOstródzka Park

6 zdjęć

Ostródzka Park
Ostródzka Park
Ostródzka Park
Ostródzka Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

„Ostródzka Park" to zespół dwóch funkcjonalnych budynków wielorodzinnych o eleganckiej architekturze i reprezentacyjnym wykończeniu tworzących wraz z towarzyszącą infrastrukturą, spójną i uporządkowaną przestrzeń w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji.

B01 - 4-kondygnacyjny budynek w kształcie odwróconej litery U z garażem podziemnym, wyposażony w dwie windy oraz komórki lokatorskie. W budynku znajduje się 77 mieszkań - 22 mieszkania 2-pokojowe od 43 m2 do 48 m2, 47 mieszkań 3-pokojowych od 53 m2 do 60 m2 oraz 8 mieszkań 4-pokojowych o powierzchni 90 m2.

B02 - 3-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, wyposażony w windę oraz komórki lokatorskie. W budynku znajduje się 15 mieszkań - 3 mieszkania 2-pokojowe od 38 m2 do 39 m2 oraz 12 mieszkań 3-pokojowych od 49 m2 do 59 m2.

Mieszkania charakteryzują się praktycznym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrymi warunkami nasłonecznienia. Mieszkania na parterze posiadają indywidualny ogródek z tarasem, a w każdym z mieszkań na piętrze znajduje się duży i zadaszony balkon dostępny z pokoju dziennego.

UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:

• wewnętrzy dziedziniec rekreacyjny z urządzoną zielenią i stawem,

• garaż i kondygnacje podziemne połączone cichobieżnymi windami,

• komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych oraz w garażu podziemnym,

• indywidualne ogródki oraz tarasy na parterze,

• duże i zadaszone balkony na piętrach w pokojach dziennych,

• okna 3-szybowe,

• drzwi antywłamaniowe.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

Inwestycja Ostródzka Park znajduje się na Grodzisku, ul. Ostródzka 168 (10.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Talo Development.

Inwestycja Ostródzka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ostródzka Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Talo Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Ostródzka Park” zlokalizowana jest w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy – Białołęce przy ul. Ostródzkiej 168, w otoczeniu zabudowy jedno i wielorodzinnej.

W pobliżu inwestycji znajdują się:

przystanki ZTM Ostródzka-Szkoła 02 i Berensona 02 (200 m - 134, 304, 334, N14), Veturilo (450 m)

Szkoła Podstawowa (270 m), Przedszkole (450 m), siłownia (500 m), salon kosmetyczny (280 m), liczne sklepy (Biedronka 900 m, NETTO 1200 m), restauracja, piekarnia, cukiernia oraz drogeria w promieniu 1000 m.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostródzka Park?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostródzka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 92 metrów od inwestycji Ostródzka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Berensona-Kanał 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostródzka Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka Park znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CLXV Liceum Ogólnokształcące w odległości 180 m, szkoła w odległości 235 m, przedszkole w odległości 317 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostródzka Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 248 m, PerfektDent w odległości 608 m, Centrum Medyczne Białołęka w odległości 626 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostródzka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 311 m znajduje się Żabka, w odległości 379 m znajduje się u Małgosi, w odległości 416 m znajduje się Olewnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostródzka Park w odległości 177 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 200 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.07.2019
Data aktualizacji: 26.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023