Koprzywiańska 25

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Structur Concept Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Koprzywiańska 25 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
7
3
59,01 m²
1
550 900 zł9 336 zł/m²
11
3
59,03 m²
2
554 900 zł9 400 zł/m²

Opis Inwestycji

Koprzywiańska 25 to niewielka inwestycja na Południowej Pradze, w której zaprojektowano 13 mieszkań o powierzchni od 41 m2 do 73 m2. Planowany budynek składa się z 4 kondygnacji naziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej- każda z dostępem do windy. Mieszkania usytuowane na parterze mają dostęp do ogrodów, zaś lokale na wyższych piętrach posiadają balkony. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców w kondygnacji podziemnej przewidziano 14 miejsc postojowych wraz z boksami gospodarczymi.Realizowana inwestycja znajduje się w cichej części Południowej-Pragi na Gocławku, w okolicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną oraz kameralną zabudowę wielorodzinną. Cechą charakterystyczną dla tego obszaru jest bliskość terenów zielonych i parków (m.in. parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika"). Dodatkowo, inwestycja zlokalizowana jest blisko głównych arterii miejskich takich jak ul. Grochowska, na której mieszczą się liczne punkty usługowe oraz przystanki tramwajowe (Gocławek 07) i autobusowe (Gocławek 01).

Inwestycja Koprzywiańska 25 znajduje się na Gocławku, ul. Koprzywiańska 25 (7.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o..

Inwestycja Koprzywiańska 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koprzywiańska 25 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 59 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Structur Concept Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Koprzywiańska 25

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 300 metrów od inwestycji Koprzywiańska 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SZASERÓW 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Koprzywiańska 25 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Trzy Kolory w odległości 100m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" w odległości 400m, Xxiii Liceum Ogólnokształcące Im. M. Skłodowskiej - Curie w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Duo-Pharm s.c., w odległości 200 m znajduje się Orlik. Praktyka lekarzy rodzinnych, w odległości 300 m znajduje się BLS Pharma Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1050 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18, w odległości 1050 m znajduje się Relax. Klub Ostrobramskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, w odległości 1150 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Nawodniony Ogród projekotwanie i nawadnianie ogrodów Warszawa, w odległości 500 m znajduje się Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, w odległości 500 m znajduje się Olszynka Grochowska. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej .

Data publikacji: 07.01.2019

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie