Kołowa 46

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Structur Concept Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 38 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Wincentego 66 (126 m dalej)

Inwestycja Wincentego 66 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Wincentego 66 (5,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SP Invest. Inwestycja Wincentego 66 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 26 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Targówek Mieszkaniowy, ul. Wincentego 66 (5,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 300 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Wincentego 66
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 48 - 73 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
SP Invest
Mieszkania spełniające kryteria

Obwodowa (320 m dalej)

Inwestycja Obwodowa znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Obwodowa 16 (5,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Obwodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchniach od 40 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Targówek Mieszkaniowy, ul. Obwodowa 16 (5,4 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Obwodowa
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 40 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Structur Concept Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Metro Targówek (485 m dalej)

Inwestycja Metro Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera RSM Praga. Inwestycja Metro Targówek jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 92 lokale mieszkalne o powierzchniach od 75 do 102 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Metro Targówek
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 75 - 102 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
RSM Praga
Mieszkania spełniające kryteria

Kameralny 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 14 mieszkaniami o metrażu od 53 do 82 m2 usytuowany na warszawskim Targówku przy ul. Kołowej 46. Inwestycja składa się z mieszkań 2, 3, 4-pokojowych. Garaż podziemny w budynku z 17 miejscami postojowymi i 5 boksami(dodatkowa powierzchnia gospodarcza). Winda z poziomu garażu. Na parterze budynku znajduje się 1 lokal przeznaczony pod usługi o pow. ok.94m2. Do mieszkań na parterze należy prawo wyłącznego korzystania z przynależnych ogródków. Każde mieszkania posiada balkon lub/i taras. Na 3 piętrze budynku znajdują się 2 mieszkania z dużymi, zielonymi tarasami ok. 108 m2 na kondygnacji dachowej.

W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, poczta, fitness, Teatr Rampa, Park/Skwer Stefana Wiecheckiego, Lidl, Galeria Rembielińska, Centrum Handlowe Wileńska i Targówek. Komunikacja miejska w odległości ok. 100-300m od inwestycji (linie autobusowe nr 140, 199, 212, 127, 169, 500 oraz nocne N12 i N62). Przy Rondzie Żaba linia tramwajowa nr 1, 4, 26, 28. Niedaleko planowana II linia metra: stacje Targówek 1 i Targówek 2.

Standard wykonania deweloperski”, bez białego montażu podłóg i drzwi wewnętrznych. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie do 30 września 2012r. Forma własności – własność hipoteczna. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, istnieje możliwość spotkania i obejrzenia mieszkania na terenie inwestycji przy ul. Kołowej 46. Kontakt: tel. 781-801-308.

Inwestycja Kołowa 46 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Kołowa 46 (5,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o..

Inwestycja Kołowa 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań . Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kołowa 46 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Structur Concept Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kołowa 46

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka. W odległości 50 metrów od inwestycji Kołowa 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: DKS TARGÓWEK 53.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kołowa 46 znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w odległości 150 m, Tęczowe Przedszkole s.c. w odległości 200 m, DANCE4FUN Szkoła tańca - sala akrobatyka - grupa taneczna i szkoła tańca w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Różańska Maria, lek. med. Prywatny gabinet lekarski, w odległości 350 m Foxdent Gabinet Stomatologiczny, w odległości 350 m Vita.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Centrum Domowych Alkoholi w odległości 50 m, Przedłużanie rzęs Warszawa w odległości 50 m, AGD Serwis w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hala Sportowa w odległości 200 m, Targówek Dzielnicowy K.S. w odległości 250 m, Skwer Stefana Wiecheckiego-Wiecha w odległości 450 m.

Data publikacji: 03 lipca 2012 12:01

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:16

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet