Kołowa 46

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Kołowa 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kołowa 46

4 zdjęcia

Kołowa 46
Kołowa 46
Kołowa 46
Kołowa 46

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralny 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 14 mieszkaniami o metrażu od 53 do 82 m2 usytuowany na warszawskim Targówku przy ul. Kołowej 46. Inwestycja składa się z mieszkań 2, 3, 4-pokojowych. Garaż podziemny w budynku z 17 miejscami postojowymi i 5 boksami(dodatkowa powierzchnia gospodarcza). Winda z poziomu garażu. Na parterze budynku znajduje się 1 lokal przeznaczony pod usługi o pow. ok.94m2. Do mieszkań na parterze należy prawo wyłącznego korzystania z przynależnych ogródków. Każde mieszkania posiada balkon lub/i taras. Na 3 piętrze budynku znajdują się 2 mieszkania z dużymi, zielonymi tarasami ok. 108 m2 na kondygnacji dachowej.

W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, poczta, fitness, Teatr Rampa, Park/Skwer Stefana Wiecheckiego, Lidl, Galeria Rembielińska, Centrum Handlowe Wileńska i Targówek. Komunikacja miejska w odległości ok. 100-300m od inwestycji (linie autobusowe nr 140, 199, 212, 127, 169, 500 oraz nocne N12 i N62). Przy Rondzie Żaba linia tramwajowa nr 1, 4, 26, 28. Niedaleko planowana II linia metra: stacje Targówek 1 i Targówek 2.

Standard wykonania deweloperski”, bez białego montażu podłóg i drzwi wewnętrznych. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie do 30 września 2012r. Forma własności – własność hipoteczna. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, istnieje możliwość spotkania i obejrzenia mieszkania na terenie inwestycji przy ul. Kołowej 46. Kontakt: tel. 781-801-308.

Inwestycja Kołowa 46 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Kołowa 46 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Structur Concept Sp. z o.o.

Inwestycja Kołowa 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kołowa 46 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Structur Concept Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kołowa 46?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kołowa 46 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Kołowa 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołowa 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kołowa 46 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kołowa 46 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 28 w odległości 80 m, CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 150 m, Tęczowe Przedszkole w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kołowa 46 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kołowa 46 w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Targówku Mieszkaniowym

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: