Zaspa VVita

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hynka, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Gdańsk, Zaspa-Młyniec, ul. Hynka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2759 ofert w najbliższej okolicy!

Zaspa VVita

3 zdjęcia

Zaspa VVita
Zaspa VVita
Zaspa VVita

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zaspa VVita! Nowe osiedle Budimeksu Nieruchomości w Gdańsku

Całość założenia będzie spójna architektonicznie i estetycznie. Powstaną budynki mieszkalne z lokalami usługowo-handlowymi, których rozświetlone witryny wprowadzą wielkomiejski szyk. Tutaj wszystko, co potrzebne do wygodnego życia (w tym morze!), jest na wyciągnięcie ręki. Osiedle to doskonała propozycja dla rodzin, ale również jako mieszkanie na wynajem.

Wygodnie, rodzinnie i blisko morza

Z badania jakości życia w Gdańsku wynika, że najlepiej żyje się właśnie mieszkańcom Zaspy. Dzielnica wyróżnia się doskonałą komunikacją – stąd wszędzie (do innych dzielnic, ale i do Sopotu czy Gdyni) dostaniemy się kolejką, autobusem bądź tramwajem. Dojazd na trójmiejskie uczelnie jest równie łatwy. Okolica ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską (przedszkola, szkoły, domy kultury, sklepy, szpital). Może pochwalić się także wieloma zadbanymi terenami parkowymi. Wielkim atutem mieszkania na Zaspie jest także łatwy i szybki dostęp do plaży w Brzeźnie.

I etap

Pierwszy etap to dwa 17-piętrowe budynki na skrzyżowaniu ul. Hynka z ul. Dywizjonu 303. Architekci zaprojektowali nowoczesne bryły, którym lekkości nadadzą przeszklenia. Na elewacjach będą dominowały m. in. modne odcienie szarości, grafitu i bieli. Do kupienia są mieszkania o powierzchni od 30 do 104 m kw. Pamiętaliśmy także o terenach zielonych i placach zabaw; zaplanowaliśmy nowoczesne rozwiązania architektoniczne, ogólnodostępne przestrzenie i swobodne przejścia miedzy osiedlami. Nazwa Zaspa VVita została wybrana w konkursie przez samych mieszkańców dzielnicy. Stąd pomysł, aby neon z logo osiedla rozbłysnął na elewacji budynku od strony SKM-ki.

Elegancja i prestiż

Każdy z budynków będzie wyposażony w reprezentacyjne wejście wraz z recepcją oraz w 3 szybkobieżne windy. Na parterze znajdą się lokale usługowe i handlowe, które ułatwią codzienne życie mieszkańców. Pod nimi zaplanowano podziemne hale garażowe. Projektanci nie zapomnieli o miejscach do rekreacji i odpoczynku. Zaprojektowano wiele ciekawych przestrzeni zielonych z małą architekturą oraz placami zabaw.

Przekazywanie kluczy zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

Inwestycja Zaspa VVita znajduje się na Zaspie-Młyńcu, ul. Hynka (5.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Zaspa VVita została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 288 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zaspa VVita nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 288 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, recepcja, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zaspa-Młyniec to mała dzielnica pod względem powierzchni – ma zaledwie 1,2 kilometra kwadratowego. Mieszkanie w tej części miasta wybrało ponad 14 tysięcy osób. Gęstość zaludnienia jest tutaj najwyższa w Gdańsku i wynosi 11 601 osób na kilometr kwadratowy (dane z 2011 roku). W krajobrazie dzielnicy dominują bloki mieszkalne powstałe w latach 70. i 80. ubiegłego wieku, ale nie brakuje również ogródków działkowych. W latach 90. spółdzielnia „Zaspa” postawiła nowe bloki wzdłuż alei Jana Pawła II – ulicy rozdzielającej Zaspę-Młyniec od Zaspy- Rozstai. Niegdyś Zaspa-Młyniec wchodziła w skład osiedla Zaspa, które w 1992 roku zostało podzielone na dwie części.

Komunikacja

Przez aleję Rzeczypospolitej, która rozdziela Zaspę-Młyniec od Zaspy-Rozstai, przebiega linia tramwajowa. Po dzielnicy kursują także autobusy. Przy granicy ze Strzyżą leży przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Zaspa, z którego można dojechać do Gdańska Głównego w 10–12 minut – to najszybszy sposób dotarcia do Śródmieścia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zaspa VVita?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zaspa VVita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Zaspa VVita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zaspa SKM.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zaspa VVita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zaspa VVita znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w odległości 290 m, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza w Gdańsku w odległości 290 m, OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI DC EDUKACJA w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zaspa VVita jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polmed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zaspa VVita składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Raszczyk, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zaspa VVita w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Studio Sylwetki Forfit.

Data publikacji: 06.03.2020
Data aktualizacji: 11.12.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: