Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowy Grabiszyn

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grabiszyńska, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Grabiszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 118 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy GrabiszynNowy Grabiszyn

5 zdjęć

Nowy Grabiszyn
Nowy Grabiszyn
Nowy Grabiszyn
Nowy Grabiszyn

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 229 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Nowy Grabiszyn we Wrocławiu – ruszył I etap osiedla

Osiedle powstaje przy ul. Grabiszyńskiej. Nie tylko świetna lokalizacja będzie jego wyróżnikiem. Kolejne atuty to: ponadczasowa architektura, przemyślane rozkłady mieszkań oraz dopracowane części wspólne. W I etapie Budimex Nieruchomości wybuduje 229 mieszkań idealnych zarówno dla rodzin, jak i na wynajem.

Grabiszyńska – życie w centrum

Grabiszyńska to jedna z ważniejszych ulic Wrocławia. Jej atutem jest bliskość Rynku i świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta. Okolica jest popularna także ze względu na dobrą infrastrukturę - w najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe oraz obiekty kulturalne i sportowe. Zaletą lokalizacji jest także bliskość terenów zielonych - parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego.

Co istotne, przystanek tramwajowy znajduje się przy samym osiedlu, a nowa ścieżka rowerowa biegnie od osiedla prawie do samego Rynku.

Osiedle dobrze zorganizowane

Mieszkańcy Nowego Grabiszyna otrzymają w pełni funkcjonalne i świetnie zorganizowane osiedle. Pomiędzy poszczególnymi etapami znajdą się place miejskie, zieleń, stojaki rowerowe, miejsca rekreacji i odpoczynku.

Jak mówi Bartosz Sekuła, dyrektor biura regionalnego Budimeksu Nieruchomości, I etap osiedla to ponadczasowa forma architektoniczna. Na fasadzie przenikać się będą modne beże i biel. Elegancji elewacjom dodadzą szlachetne materiały wykończeniowe: szkło, blacha perforowana i ozdobne panele okładzinowe. - Na terenie wewnętrznym zaplanowaliśmy atrakcyjną zieleń, meble miejskie oraz strefę odpoczynku z placem zabaw i siłownią.

Do wyboru są lokale od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 33 do 89 m kw. – dodaje.

Inwestycja Nowy Grabiszyn znajduje się na Gajowicach, ul. Grabiszyńska (3.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Nowy Grabiszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 229 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Grabiszyn nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Grabiszyn?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Grabiszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1567 metrów od inwestycji Nowy Grabiszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Grabiszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Grabiszyn znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Grabiszyn znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Elfiki w odległości 142 m, Przedszkole nr 94 w odległości 173 m, przedszkole w odległości 198 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Grabiszyn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ElfMed w odległości 134 m, Przychodnia Grabiszyn w odległości 425 m, Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 515 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Grabiszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 43 m znajduje się Żabka, w odległości 168 m znajduje się Aldi, w odległości 288 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Grabiszyn w odległości 340 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 388 m znajduje się Stadion Oporowska, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.06.2019
Data aktualizacji: 01.04.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023