Wincentego 66

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSP Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 141 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metro Targówek(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 51 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  RSM Praga
 • Apartamenty Oszmiańska 20(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Oszmiańska 20 (4.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Oszmiańska 20
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 109
  Powierzchnia: 36 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 42 oferty
  Home Invest Sp. z o.o.
 • Stacja Targówek(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Witebska 4 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Stacja Targówek
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 26 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  RSM Praga

Opis Inwestycji

TO NIE GWAR OSIEDLOWYtylko budynek 4 – piętrowy!Wincentego 66 to bardzo atrakcyjne miejsce na Targówku zarówno pod względem istniejącej infrastruktury, jak i możliwość szybkiej komunikacji z centrum Warszawy, tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEK.Bryłę budynku zaprojektowano jako prostopadłościan z rozrzeźbioną schodkowo częścią od strony wschodniej. Charakter elewacji wyznaczają duże przeszklenia w mieszkaniach oraz szerokie balkony okalające bryłę budynku.Stonowana kolorystyka – dwa odcienie szarości i biel – podkreślają nowoczesny charakter budynku.Kameralny budynek – liczący jedynie 26 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach z DUŻYMI balkonami, tarasami, ogródkami.Mieszkania w pełnej gamie metraży od 33,6 do 73 m2, usytuowane na pięciu kondygnacjach naziemnych (IV piętra) oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Niewielka skala budynku, jak również atrakcyjność mieszkań pod względem poszukiwanych na rynku powierzchni i funkcjonalnego rozkładu zapewnia projektowi bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji, co oznacza, że mieszkania długo nie będą czekać na SZCZĘŚLIWYCH NABYWCÓW!Atuty lokalizacji inwestycjiszybki dojazd tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEKpejzaż przyrodniczy - bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaww bliskim zasięgu - centra handlowe: CH Targówek i Galeria Renova, ośrodki oświaty, na każdym etapie edukacji, czyni z ulicy Św. Wincentego idealną lokalizację również dla rodzin z dziećmwiele ciekawych miejsc do wypoczynku - w promieniu kilkuset metrów znajdują się również wszelkie punkty usługowe, centra medyczne, ujęcie wody oligoceńskiej. W pobliżu liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. W okolicy znajduje się Teatr Rampa.Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Inwestycja Wincentego 66 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Wincentego 66 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SP Invest.

Inwestycja Wincentego 66 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wincentego 66 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 65 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SP Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wincentego 66

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wincentego 66 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Wincentego 66 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wincentego 66 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 28 w odległości 120 m, Tęczowe Przedszkole w odległości 230 m, Przedszkole nr 432 w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wincentego 66 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Delikatesy Hipcio, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Eden.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wincentego 66 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2018

Data aktualizacji: 01.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie