Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Stacja Targówek - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Witebska, oferowane bezpośrednio przez

RSM Praga

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Witebska 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stacja Targówek - etap IIStacja Targówek - etap II

3 zdjęcia

Stacja Targówek - etap II
Stacja Targówek - etap II
Stacja Targówek - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 10 szt. w budynku B ( na piętrach), 12 szt. w budynku C ( na piętrach), boksy rowerowe w garażu podziemnym- 42 szt.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSTATNI ETAP BUDOWY!

O INWESTYCJI

Nowoczesna architektura

Inwestycje tworzą trzy 8 piętrowe budynki o kameralnym klimacie. To kwintesencja zarówno nowoczesności jak i tradycji. Inwestycja została zaprojektowana według najnowszych trendów architektonicznych i zawiera w sobie szereg funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i technologicznych.

Mieszkanie dla każdego

Obiekt zlokalizowany przy ulicy Witebskiej 4 mieści w sobie 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od ok. 26 m2 do 71 m2. Wszystkie lokale, zarówno jedno- jak i dwu-, trzypokojowe niosą za sobą niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Swój spokój odnajdą tu młodzi niezależni, jak również rodziny z dziećmi. Każde mieszkanie zaopatrzone jest także

w balkon lub ogródek.

Aktualnie w ofercie znajduje się 56 mieszkań w budynku A.

Standard i bezpieczeństwo

Inwestycja wyposażona jest aż w pięć klatek schodowych, natomiast na każdym z pięter znajduje się od 3 do 4 mieszkań co gwarantuje maksymalny komfort i prywatność. Użytkownicy budynku mają do dyspozycji komórki lokatorskie, które znajdują się na piętrach budynku w I, III i V klatce schodowej, z kolei parking znajduje się na poziomie -1 i na parterze. Pośród 130 miejsc postojowych 8 z nich to platformy samochodowe. Niespotykanym udogodnieniem i niewątpliwym atutem jest umieszczenie lokali użytkowych wewnątrz budynku. Ponadto obiekt jest całodobowo monitorowany, a na terenie dziedzińca znajduje się plac zabaw.

IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA

Sąsiadujące z obiektem rozległe tereny zielone pozwolą zaczerpnąć świeżego powietrza na łonie natury i odpocząć od zgiełku miasta. Wybierzesz się tu na spacer lub na przejażdżkę rowerową po Skwerze Stefana Wiecheckiego-Wiecha, Lesie i Parku Bródnowskim, a z większych atrakcji nieopodal znajdziesz Miejski Ogród Zoologiczny.

Strategiczne punkty w pobliżu, bogata infrastruktura – wszystko to znajdziesz w odległości zaledwie kilkuset metrów. Na osiedlu mieści się centrum handlowe, sklepy spożywcze, bazary, sieci marketów takich jak Carrefour, Kaufland czy Lidl oraz banki, piekarnie, cukiernie i restauracje.

Po artykuły gospodarstwa domowego także nie musisz jechać daleko, bowiem dysponując samochodem zaledwie w parę minut dostaniesz się do Leroy Merlin czy do Ikei Targówek. Z kolei łatwy dostęp do punktów medycznych, przychodni lekarskich i aptek zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Na terenie osiedla oferują swoje zabiegi salony urody, fryzjerskie, studia masażu i odnowy biologicznej. Dla zmotoryzowanych dodatkowym atutem może być zlokalizowanie na terenie dzielnicy serwisu samochodowego, zakładu elektromechaniki, Instytutu Transportu i stacji paliw.

DOSKONAŁE WARUNKI REKREACYJNE

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, również tutaj znajdziesz coś dla siebie. Metro Targówek otwiera możliwości korzystania z licznych tras biegowych, boisk czy siłowni. Do dyspozycji mieszkańców pozostają liczne ośrodki sportu i rekreacji, pływalnie, centra rekreacyjne i hale sportowe, znajdujące się w bliskim sąsiedztwie inwestycji, w tym także kluby piłkarskie i kluby fitness. Nieocenionym atutem jest łatwy dostęp dwóch parków, m.in. Praskiego oraz Lasu Bródnowskiego.

OFERTA KULTURALNA I EDUKACYJNA

Tuż obok inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, gimnazja i licea. W ofercie edukacyjno-artystycznej działa także dom kultury, biblioteki publiczne, szkoły tańca, językowe i muzyczne. Momenty relaksu urozmaici topograficzna bliskość trzech sal kinowych, w tym sieci Multikino i Cinema City oraz Teatru Rampa, którego repertuarowe bogactwo widowisk muzycznych zaspokoi gusta najbardziej wymagających odbiorców – zarówno dorosłych jak i dzieci i młodzieży.

Jeśli zaś chodzi o większe wydarzenia i imprezy masowe, to od stadionu PGE Narodowy dzieli Cię tylko 5 kilometrów.

Wachlarz możliwości wyboru uczelni wyższych jest szeroki jeszcze po tej stronie Wisły. Znajdują się tu m.in. Akademia Leona Koźmińskiego, Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej czy Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji.

ŚWIETNA KOMUNIKACJA

Ulica Ossowskiego jest doskonale połączona z pozostałą częścią miasta, dzięki czemu poruszanie się komunikacją miejską nie stanowi najmniejszego problemu. W zaledwie dwie minuty dostaniesz się do nowo budowanej stacji Metro Targówek, a do dyspozycji masz dodatkowo ponad sześć autobusów dziennych i dwie linie nocne. Przedostanie się samochodem na drugą stronę Wisły zajmie za to dwadzieścia minut

Inwestycja Stacja Targówek - etap II znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Witebska 4 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Stacja Targówek - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Targówek - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 10 szt. w budynku B ( na piętrach), 12 szt. w budynku C ( na piętrach), boksy rowerowe w garażu podziemnym- 42 szt..

Lokalizacja inwestycji

Stacja Targówek

LOKALIZACJA

Inwestycja „Stacja Targówek” położona jest w centrum jednej z bardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy – Targówku, zaledwie 400 metrów od stacji metra Targówek co niepodważalnie stanowi duży atut tej inwestycji. Komfort codziennego życia zapewnia tu przede wszystkim świetna komunikacja,, instytucje i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone, które na Targówku są bardzo rozległe. Stacja Targówek to wyjątkowa propozycja zarówno dla osób ceniących otoczenie przyrody, jak i dla entuzjastów życia w mieście – ta idealna równowaga sprawi, że zechcesz tu zamieszkać.

Choć na Targówku kursują autobusy, pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią nowo wybudowane stacje II linii metra: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy oraz Trocka. Metro integruje komunikacyjnie Warszawę, dlatego z ul. Witebskiej bez problemu można w wygodny i szybki sposób przedostać się na inne dzielnice, takie jak: Praga, Wola, Centrum czy Mokotów.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Targówek - etap II?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Targówek - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 372 metrów od inwestycji Stacja Targówek - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Targówek - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Targówek - etap II znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w odległości 107 m, przedszkole w odległości 111 m, XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli w odległości 184 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stacja Targówek - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Foxdent w odległości 766 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 784 m, Jaro-Dent w odległości 871 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Targówek - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 116 m znajduje się Top Market Kanwa, w odległości 282 m znajduje się Putka, w odległości 287 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Targówek - etap II w odległości 246 m znajduje się boisko / kort, w odległości 258 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 268 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.11.2020
Data aktualizacji: 01.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023