Myszkowska II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Remiszewska, oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Remiszewska 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Myszkowska II

10 zdjęć

Myszkowska II
Myszkowska II
Myszkowska II
Myszkowska II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Myszkowska II położona jest przy ul. Remiszewskiej 17 w Warszawie, w zielonej i kameralnej części Targówka.

W budynku znajduje się 118 mieszkań, dostosowanych do potrzeb każdego mieszkańca. Na parterze budynku zlokalizowane są lokale usługowe o powierzchni 33,96 m2 oraz 47,91 m2. Poziom -1 oraz parter budynku zawierają podziemny garaż dla mieszkańców. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i atrakcyjnym standardem wykończonych części wspólnych. Obiekt wyposażony jest w monitoring, a do dyspozycji mieszkańców, na parterze każdej klatki znajdują się wózkownie.

Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie.

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy również na spotkanie do biura sprzedaży przy ul. Białostockiej 11 w Warszawie w godzinach 8-18 (poniedziałek), 8-16 (wtorek-czwartek) lub 8-14 (piątek).

Inwestycja Myszkowska II to kolejna inwestycja Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Praga”, która na swoim koncie posiada ponad 2000 wybudowanych mieszkań w latach 1994-2016. Ponadto, Spółdzielnia prowadzi zarząd nad 215 budynkami mieszkalnymi. RSM Praga to gwarancja bezpieczeństwa i solidnego standardu wykończenia budowanych inwestycji. Zapraszamy również do zapoznania się naszymi innymi realizacjami na stronie www.rsmpraga.pl.

Inwestycja Myszkowska II znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Remiszewska 17 (5.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Myszkowska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Myszkowska II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 28 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek Myszkowska II zlokalizowany jest w samym sercu Targówka Mieszkaniowego. W odległości około 100 m znajdują się przystanki ZTM, z których z łatwością można dotrzeć w różne części Warszawy (Metro Dworzec Wileński – 9 min, Metro Ratusz Arsenał – 15 min, Stare Miasto – 11 min). Ponadto, w odległości około 5 min pieszo planowana jest Stacja II linii Metra Targówek II, co wpływa na atrakcyjność miejsca i przyszłe, wyższe ceny nieruchomości w tym miejscu. Zaletą Osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo infrastruktury publicznej: żłobków, szkół, przedszkoli, przychodni oraz licznych punktów usługowych, restauracji, sklepów. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również Park Stefana Wiecheckiego „Wiecha” o pow. ponad 5 ha, który jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu i oderwanie się od miejskiego zgiełku. W parku znajdują się liczne atrakcje takie jak: boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, wydzielony tor do jazdy na wrotkach, fontanny oraz budynek Teatru Rampa.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Myszkowska II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Myszkowska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Myszkowska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myszkowska 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Myszkowska II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Myszkowska II znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 81 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 260 m, Przedszkole Nr 103 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Myszkowska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Piekarnia, w odległości 300 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Myszkowska II w odległości 80 m znajduje się Fitness Klub Saturn, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2014
Data aktualizacji: 05.03.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: