Rogowska 131A

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRogowska Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty MIKROPLUS(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Żernicka 74 (6.5 km od centrum Wrocławia)
  Apartamenty MIKROPLUS
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 168
  Powierzchnia: 19 - 33 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  ARKOP Deweloper
 • Stacja 3.0(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Mińska 54-609 (6.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 750 brutto/m2
  Stacja 3.0
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 32 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Echo Investment S.A.
 • Żernicka(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Żernicka 196 (7.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 100/m2
  Żernicka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 40 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  DR Developer sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, duża ilość połączeń komunikacyjnych, oraz otoczenie terenów zielonych np. Park Tysiąclecia. Łatwy dostęp do sklepów spożywczych, żłobków, przedszkoli, szkół, ośrodków zdrowia i innych usług. Dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek w pobliżu znajduje się basen, centrum fitness, squash oraz korty tenisowe. W sprzedaży oferujemy państwu kameralny budynek składający się z 7 lokali mieszkalnych, rozlokowanych na 4 kondygnacjach.Mieszkania zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić ich maksymalną funkcjonalność. Termin oddania budynku to IV kwartał 2020. Każde z mieszkań posiada przestronny aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, oraz duże okna gwarantujące idealne nasłonecznienie pomieszczeń.Przytulne balkony oraz duży ogród to cechy lokali mieszkalnych na tej inwestycji.Wybierz mieszkanie idealne dla siebie.Podane ceny są cenami promocyjnymi.

Inwestycja Rogowska 131A znajduje się na Nowym Dworze, ul. Rogowska 131A (6.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Rogowska Sp. z o.o..

Inwestycja Rogowska 131A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rogowska 131A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 46 metrów kwadratowych w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rogowska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Rogowska 131A

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rogowska 131A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Rogowska 131A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zemska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rogowska 131A znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Dom Kultury-Fabryczna w odległości 310 m, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 w odległości 340 m, Przedszkole Nr 133 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rogowska 131A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rogowska 131A w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.07.2020

Data aktualizacji: 21.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie