Stacja Nowy Ursus etap IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 865 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Stacja Nowy Ursus etap IV

Najbliższe inwestycje

 • Next Ursus(0.1 km dalej)

  Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 16 (9.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 300/m2
  Next Ursus
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 306
  Powierzchnia: 39 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Mój Ursus(0.2 km dalej)

  Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy)
  Mój Ursus
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 34 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Robyg S.A.
 • Mój Ursus etap 2(0.2 km dalej)

  Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy)
  Mój Ursus etap 2
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 102
  Powierzchnia: 40 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Niedrogie mieszkanie 12 minut od centrum Warszawy? Teraz to możliwe – przy ul. Posagu 7 Panien - w nowej części Ursusa - powstanie 136 mieszkań. Jest to doskonała oferta dla wszystkich tych, którzy marzyli o własnym lokum o wysokim standardzie wykończenia.Inwestycja realizowana jest w duchu idei zrównoważonego rozwoju. Budynki charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną. Wyposażone są w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy instalacje fotowoltaiczne. Osiedle budowane jest w technologii Smart House, która pozwala między innymi zarządzać zużyciem energii elektrycznej. Ten innowacyjny system obejmuje także czujniki, wskaźniki oraz inne urządzenia sterujące, pozwalające w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w mieszkaniu.Dogodna komunikacjaStacja Nowy Ursus jest – jak sama nazwa wskazuje – położona bardzo blisko kolejki KM, dzięki czemu do Śródmieścia jedzie się zaledwie 12 minut. Dzielnica Bemowo znajduje się 3 minuty od inwestycji. Osiedle jest świetnie połączone z obwodnicą, co umożliwia szybki wyjazd z Warszawy.Rewitalizacja okolicyStacja Nowy Ursus posiada wszelkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy. W pobliżu są liczne tereny rekreacyjne (Park Czechowicki, Staw Koziorożca). Wokół osiedla biegną ścieżki rowerowe, a nieopodal jest centrum sportu. W 2017 ruszą prace nad budową niezwykłego eko parku (polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów), który idealnie wpisze się w koncepcję rewitalizacji tej postindustrialnej części Warszawy.

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap IV znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 227 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Nowy Ursus etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 6 725 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 227 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Nowy Ursus etap IV

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 200 metrów od inwestycji Stacja Nowy Ursus etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Posag 7 Panien.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Nowy Ursus etap IV znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia Zawodowego w odległości 950m, Szkoła Podstawowa Nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi W Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w odległości 1000m, Akademia Sztuk Walki Michi w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Rehabilitacja Holistyczna Wioleta Szlachta-Syty, w odległości 750 m znajduje się AEGROTUS FUND Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, w odległości 800 m znajduje się Diabetyk24.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Biblioteka Gołąbki, w odległości 1050 m znajduje się Tai chi, chi kung, Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS, w odległości 1150 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club, w odległości 1000 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1200 m znajduje się Pływalnia Albatros.

Data publikacji: 27.06.2017

Data aktualizacji: 25.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie