Osiedle Życzliwa Praga - etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
OZ/1/B/2/4
1
29,68 m²
2
OZ/1/B/3/10
2
63,91 m²
3
OZ/1/A/1/9
2
69,4 m²
1
OZ/1/A/2/9
2
69,4 m²
2
OZ/1/A/3/9
2
69,4 m²
3
OZ/1/B/1/1
3
62,59 m²
1
OZ/1/B/2/1
3
62,59 m²
2
OZ/1/B/3/1
3
62,59 m²
3
OZ/1/B/4/1
3
62,59 m²
4
OZ/1/A/3/1
3
63,91 m²
3

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I

Opis Inwestycji

Osiedle Życzliwa Praga - etap I

Osiedle Życzliwe na bliskim Tarchominie jest życzliwe „od podszewki”. Od nazwy ulicy po najdrobniejszy architektoniczny zamysł. Niska, zaledwie dwu- i czteropiętrowa zabudowa, białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, przemyślany układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą znaleźć tu domowe zacisze. Mamy w planach budowę ponad 1000 mieszkań w nowoczesnym układzie przestrzennym. Kameralne, oddalone od siebie, pozbawione masywności budynki wielorodzinne wzbogacą tarchomińską zabudowę i przyczynią się do nadania prestiżu tej dzielnicy jako miejsca, gdzie żyje się dobrze – życzliwie.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap I znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 119 (9.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 30 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 64 do 69 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 64 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 30 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I

Osiedle powstaje w okolicy życzliwej dzieciom. Białołęka słynie ze znakomitej, budowanej latami, bazy edukacyjnej. Rodzice mogą wybierać między ofertami wielu przedszkoli i szkół, które zajmują wysokie pozycje w rankingach. Ogromnym atutem osiedla jest jego usytuowanie. Trasa Mostu Północnego pozwala na błyskawiczny dojazd do centrum Warszawy i wyjazd z miasta. Dogodne jest też połączenie z lotniskiem w Modlinie. Szybkim tramwajem do stacji metra Młociny dojeżdża się w 5 minut. Osiedle Życzliwe, zlokalizowane na bliskim Tarchominie, spełni oczekiwania tych, którzy szukają dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej i sąsiedztwa natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów. Usytuowanie tuż przy Trasie Mostu Północnego zapewni dynamiczny start w miasto, a bliskość nadwiślańskich łęgów i terenów objętych programem Natura 2000 – zainspiruje. Wyrazem naszej życzliwości wobec natury jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ekspresowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - etap I znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Gminne Nr 2 w odległości 200m, Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 250m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Esculap. Punkt apteczny. Borońska K., w odległości 650 m znajduje się Przychodnia Rejonowa, w odległości 650 m znajduje się Przychodnia Rejonowa Praga Północ WZPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Twin Power, w odległości 500 m znajduje się PeKaO SA, w odległości 550 m znajduje się Farby Warszawa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się NEW AGE FITNESS, w odległości 900 m znajduje się Thai-Pan - Salon masażu tajskiego, w odległości 1250 m znajduje się Ambasada Urody.

Data publikacji: 06.06.2017

Data aktualizacji: 26.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie