Stacja Nowy Gdańsk

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lawendowe Wzgórze, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stacja Nowy Gdańsk

6 zdjęć

Stacja Nowy Gdańsk
Stacja Nowy Gdańsk
Stacja Nowy Gdańsk
Stacja Nowy Gdańsk

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 155 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dzielnicy Gdańsk-Jasień. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji powstała nowa al. Pawła Adamowicza wraz z węzłem tramwajowo – autobusowym. Stację Nowy Gdańsk charakteryzuje elegancka zabudowa z dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami oraz wyjątkowymi wnętrzami zaaranżowanymi przez architekta. Inwestycja wyróżnia się również ze względu na stosunek ceny do jakości. Na terenie osiedla znajdzie się strefa fitness, boisko wielofunkcyjne oraz tereny zielone, w tym park. Rodziców z dziećmi z pewnością zainteresuje bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Edukacyjnego Jabłoniowa ze szkołą, przedszkolem i żłobkiem oraz place zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym na osiedlu.

Ogłoszeniodawca: ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o., Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Przetwarzać będziemy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Przeczytaj naszą politykę prywatności [https://bit.ly/3L4NfSx], aby dowiedzieć się więcej.

Inwestycja Stacja Nowy Gdańsk znajduje się na Jasieniu, ul. Lawendowe Wzgórze (5.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ROBYG.

Inwestycja Stacja Nowy Gdańsk została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 155 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Stacja Nowy Gdańsk nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szkoła publiczna

Przedszkole publiczne

Przedszkole i żłobek niepubliczne

Sklepy

Przystanek autobusowy

Przystanek tramwajowy

Uwaga : osiedle położone blisko nowej pętli tramwajowej na skrzyżowaniu Nowa Bulońska / Jabłoniowa !

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Nowy Gdańsk?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Nowy Gdańsk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2860 metrów od inwestycji Stacja Nowy Gdańsk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Jasień.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Nowy Gdańsk znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Nowy Gdańsk znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 100 m, Przedszkole Fantazja w odległości 120 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stacja Nowy Gdańsk jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Nowy Gdańsk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia Sobowidz, w odległości 100 m znajduje się WieprzaWina, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Nowy Gdańsk w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.06.2019
Data aktualizacji: 25.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: