Moment

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Łódzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 403 oferty w najbliższej okolicy!

Moment

4 zdjęcia

Moment
Moment
Moment
Moment

Najbliższe inwestycje

 • Nieborowska
  od: 7 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Gedbud Firma Budowlana

 • Dynamika

  Euro Styl S.A.

 • Nasze Miejsce

  Euro Styl S.A.

Opis Inwestycji

Moment to kameralne, małe osiedle usytuowane na skraju lasu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko. Położone jest przy ul. Łódzkiej w Gdańsku w pobliżu punktu widokowego Kozacza Góra, parku, ścieżek rowerowych i terenów spacerowych. Wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże balkony, imponujące przeszklenia, hale garażowe i przyjazny dzieciom plac zabaw to cechy, tworzące przestrzeń, w której będzie się komfortowo mieszkało.

Osiedle Moment łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, przedszkola, żłobka czy przychodni zdrowia.

Inwestycja wyróżnia się mansardowymi dachami nadającymi miejscu zarówno rodzinny, jak i nowoczesny charakter.

Inwestycja Moment znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Łódzka (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg.

Inwestycja Moment została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moment pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 7 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Przedszkola, żłobek Przychodnia zdrowia Sklepy, restauracje

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moment mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Moment znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moment znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Nr 2 w odległości 190 m, Leśne Przedszkole Montessori w odległości 190 m, Chrześcijańska Szkoła Montessori Nr 2 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moment jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moment składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 440 m znajduje się Netto, w odległości 500 m znajduje się Livio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moment w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.06.2018
Data aktualizacji: 20.04.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: