Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mój Ursus Etap 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Posag 7 Panien, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 411 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mój Ursus Etap 5Mój Ursus Etap 5

11 zdjęć

Mój Ursus Etap 5
Mój Ursus Etap 5
Mój Ursus Etap 5
Mój Ursus Etap 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 218 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja ROBYG Mój Ursus, przy ul. Posag 7 Panien, zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy - Ursusie. W ramach projektu powstanie łącznie około 2000 nowych mieszkań na sprzedaż o zróżnicowanych metrażach przeznaczonych zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Do zamieszkania zachęcają liczne tereny zielone idealne do spacerów i rekreacji oraz doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy.

Największym atutem oferowanych na sprzedaż mieszkań w inwestycji Mój Ursus jest wysoki, najlepszy w okolicy standard. Budynki będą posiadały indywidualnie wykończone, eleganckie lobby wejściowe, zaś przestrzenie zewnętrzne wypełnią starannie zaprojektowane tereny zielone wraz z małą architekturą, oświetleniem i placami zabaw dla dzieci.

Stawiamy na rozwiązania przyjazne środowisku, projektując tereny zielone tak, aby ograniczyć oddziaływanie promieniowania słonecznego i nie dopuścić do przegrzania środowiska. Wdrażamy ideę ogrodów deszczowych, gromadzimy deszczówkę w zbiornikach, a na dachach instalujemy panele fotowoltaiczne, dzięki którym oszczędzamy energie!

Inwestycja Mój Ursus Etap 5 znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ROBYG.

Inwestycja Mój Ursus Etap 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 218 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mój Ursus Etap 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Mój Ursus jest świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta, niezależnie od wybranego środka transportu. Dzięki przystankowi kolejki KM do centrum dojedziesz w 12 minut! Dobre połączenie z S2, S7 i S8 gwarantuje szybki wyjazd z miasta lub dojazd na lotnisko im. Chopina.

Jedną z największych zalet Ursusa są parki i tereny zielone. Warto wyróżnić EKOpark Ursus - pierwszy ekologiczny park w Warszawie - który jest idealnym miejscem na rodzinne wycieczki. Zwolennikom aktywnego wypoczynku okolica oferuje liczne ścieżki rowerowe, kluby fitness, baseny i ośrodki sportowe.

Ursus posiada bardzo dobrą ofertę edukacyjną - zarówno szkoły, jak i przedszkola oceniane są wysoko. Atrakcyjna jest również oferta kulturalna, głównie za sprawą Ośrodka Kultury Arsus. W okolicy działają świetne restauracje i cukiernie, liczne sklepy oraz centrum handlowe.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mój Ursus Etap 5?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mój Ursus Etap 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 577 metrów od inwestycji Mój Ursus Etap 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mój Ursus Etap 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Ursus Etap 5 znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Stacja Integracja w odległości 49 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 62 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka w odległości 88 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mój Ursus Etap 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lecznica Ursus w odległości 66 m, Medpoint w odległości 91 m, Milmedica w odległości 174 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mój Ursus Etap 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 14 m znajduje się Gzella, w odległości 19 m znajduje się Putka, w odległości 26 m znajduje się Stokrotka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mój Ursus Etap 5 w odległości 261 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 269 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.07.2022
Data aktualizacji: 18.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023